TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

pupsikins @mrcartmanezzz
#reach: 35079   ( 994th )
#followers: 1426   ( 2724th )
#1
се лапале и им капело на судокуто
8ReTweets35Favorites·Details
#2
да ги ебам младите
5ReTweets22Favorites·Details
#3
на пример да ја ебам жена ти
5ReTweets21Favorites·Details
#4
во средно го продадов златното ланче со крст и од тогаш се загледувам кога некој носи такво
4ReTweets23Favorites·Details
#5
оздрави па да се ебиме
3ReTweets26Favorites·Details
#6
да имав дете кур ќе ме болеше за него
3ReTweets21Favorites·Details
#7
се преселив во вселената за да ви испраќам сигнали
4ReTweets16Favorites·Details
#8
очекував премногу од туширањево
3ReTweets17Favorites·Details
#9
таксистот ми рече нема поубаво од тоа да јадеш свински врат со диспечерката и можеби е во право
1ReTweets21Favorites·Details
#10
опседнат од ѓаволот сум ќе си легнам да не правам зло
2ReTweets14Favorites·Details
#11
се запознавме на милионер со курвата
1ReTweets15Favorites·Details
#12
дојдов од иднината да ја спасам сара конор ама овде е убаво и топло и има за јадење пуши кур сара умри
1ReTweets14Favorites·Details
#13
те помешав со една забулена
1ReTweets14Favorites·Details
#14
потрошив пет саати ама монтирав крст во зграда
1ReTweets13Favorites·Details
#15
се ебам за илјади јуани
1ReTweets12Favorites·Details
#16
ѓорѓи колозов на зафрканција рече долга коса краток ум
2ReTweets9Favorites·Details
#17
дедо ми се обесил јас не
0ReTweets14Favorites·Details
#18
одам под туш да си го измијам телото ко повеќето цицачи
2ReTweets8Favorites·Details
#19
ама ме интересира како си сега во моментов само
1ReTweets11Favorites·Details
#20
другар ти уште сака да биде шофер бе
2ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1𝔨𝔬𝔳𝔞𝔠̌𝔢𝔳 𝔰𝔦𝔫kachulach4
2𝙥𝙧𝙞𝙣𝙘𝙚 𝙫𝙖𝙡𝙞𝙪𝙢opulenciana3
3Aleksandar Gavrovskigatscho2
4チェイスbiggieinjapan2
5Fourtracker755498072
6Ариелproblembyme2
7Полтрол 🇮🇱neznajach2
8Fejtoneroom_hotel1
9Хамба 2.0hambaboy1
10Milamilabajkova1