TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Флопи Дискета @mrgudam
#reach: 85157   ( 308th )
#followers: 4718   ( 651st )
#1
Ајмо медитација за смирување живци https://t.co/zHAB4N4tXG
39ReTweets97Favorites·Details
#2
Ја си најдов чевли, кој сака нека честита. 💣💥💦💝 https://t.co/JxW6ADs5SK
3ReTweets113Favorites·Details
#3
Да не заборавиме, првиот пролетен ден дојде. Малку позитивно и расцутено https://t.co/ZmVB6suGjP
12ReTweets51Favorites·Details
#4
Како забегуете така ве одследуам, нема лутиш.
5ReTweets60Favorites·Details
#5
Драг министре го пратив малиот по кисела вода се врати со кисело млеко, што да правам!?
11ReTweets41Favorites·Details
#8
Седи дома пукни! https://t.co/v9mRd5gZ3s
6ReTweets51Favorites·Details
#9
Апел до родителите: кажете им на наставничките дека претеруваат со домашните,дека немате време ниту метод да им го објасните сето тоа на вашите деца,сосоме ок е ,и наставниците лутаат сега. Работата во улилница е едно а он лајн е друго.
5ReTweets53Favorites·Details
#10
Да ви напишам со мастилното пенкалце глеам уше не ви е јасно! https://t.co/b3JBFvSdI3
11ReTweets29Favorites·Details
#11
Ево нас опет другови стари https://t.co/dmXMkT6M52
4ReTweets47Favorites·Details
#12
Нели ви кажав еднаш ама па да се повторам : второто кафе е послатко од првото! Фејв ако се согласуваш.
6ReTweets40Favorites·Details
#13
Крофни ама мрсни https://t.co/I9h9NB9Gk7
2ReTweets52Favorites·Details
#14
Одиш до некоја точка и нема назад и нема напред. Шо ќе праиш?
6ReTweets39Favorites·Details
#16
Живот другари, пијам а ебе ми се две не виждам https://t.co/Mb2nvojEPD
4ReTweets43Favorites·Details
#17
Јебале вас палачинки јебале вас!!!!!! Претеравте.
4ReTweets40Favorites·Details
#18
Поубав поклон и да бараш нема, сите бичфајтови ви ги фаќам на раат. Фала друже царе @Pat1entHater https://t.co/WiSmnbJ9US
1ReTweets49Favorites·Details
#19
Знам дека секој различно тагува кога ќе загуби некој близок или познаник, ама да починатиот да му пишеш на фб на ѕидот "почивај во мир" не ми е сфатливо. Нема фејзбук и на небото. Можете барем на погреб да дојдете и да искажете сочуство до семејството.
4ReTweets37Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aabyepat1enthater361
2Пæцоpecethedarkword258
3НаЖанеСреднатаsenieni79
4Персивалp3rciva173
5последна неблокната од кланотbonitopp67
6Onocentauronagerot64
7crvenokosata2eyeshadow62
8A Digital NOMadcockroachmc59
9Trust Me I Am A Doctortrustmeiamadoc251
10Зоранz0rraan46