TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🍡 еден мињон @mrssurprise2
#reach: 116942   ( 22nd )
#followers: 2179   ( 1685th )
#1
Ќе се јави некој овде 😀
#мавровскоезеро 😍 https://t.co/6uBLLhom7x
36ReTweets211Favorites·Details
#2
Лесно се губи ЧОВЕК, тешко се наоѓа...
38ReTweets128Favorites·Details
#3
Ако ветиш нешто на дете, немој случајно да не си го исполнил тоа!
31ReTweets143Favorites·Details
#4
Не лажете, не лечи времето!
32ReTweets111Favorites·Details
#5
"Сакам да остарам со тебе"
е поубаво од "те сакам", дефинитивно!
29ReTweets106Favorites·Details
#6
Од неделни утра, епаа ваквии 😍❤️ https://t.co/vMM46TGCbZ
19ReTweets132Favorites·Details
#7
Сите бои на есента 🍁🍂😍 https://t.co/0mLgZBMyVW
22ReTweets112Favorites·Details
#8
Како се гушка за последен пат?
23ReTweets109Favorites·Details
#9
Не е луксузно, ама има топлина, а тоа е најважно 😍 https://t.co/ed0UQawqU1
16ReTweets123Favorites·Details
#10
На погрешни адреси сте љубезни...
30ReTweets79Favorites·Details
#11
Не бев родена за јаболко да појадувам, ама ајде...
23ReTweets88Favorites·Details
#12
Ми рекоа дека физички не сум изгледала колку за моите години. А, не знаат дека и психички е така... 🤪
21ReTweets94Favorites·Details
#13
Ниту на живци веќе не ми одиш...
26ReTweets73Favorites·Details
#14
Убаво ќе беше да имаше "undo" и во животот...
20ReTweets86Favorites·Details
#15
Сакам кога сум зафатена, помалку глупости правам...
22ReTweets80Favorites·Details
#16
Некој за кафе?
#ДоброУтро ❤️🍀 https://t.co/bCtOOcigCf
16ReTweets97Favorites·Details
#17
Од вакво место некој ден ќе твитам... https://t.co/6fh9jqaEoS
20ReTweets84Favorites·Details
#18
Дај да се изгубиме... https://t.co/wy7pzBDMQa
22ReTweets78Favorites·Details
#19
Како сФе? 😁 https://t.co/TXt3mBumiL
18ReTweets89Favorites·Details
#20
Тука заедно да гледаме филм 😍 https://t.co/IXFUnvbPrp
21ReTweets80Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Lonely_Traveler 🖤___traveler__42
2Букетbouqet10029
3Ацо Саатчијата ⏳acosaatcijata26
4Даниелаingeingedani24
5Гуру де Коркаш™bejbiboy23
6Нешоnesosk19
7IndijaMenindijamen19
8Бен Квикprilepcaneco19
9👑 Black Demon 👑panev_sase14
10Бабушкаlazarevska3912