TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Амбасадорот @nagalichnikvolp
#reach: 355   ( 2303rd )
#followers: 355   ( 11416th )
@Emmyllija Летоска на одмор го "открив" Народни радио. Одлична музика имаат цело време, исклучиво домашна хрватска, само Дугме, Чолиќ и Тоше наш им се надвор од нивни граници во репертоар.
И немаше место (Задар и околина) ко ќе кажевме од кај сме да не го спомнат Тоше.
0ReTweets1Favorites·Details
@Schiffer_PG14 +1 , денес гимнастики со термини денов...
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1RASPUSTENICAnatraspustenica2
2Кукуњавскаemmyllija1
3Професор Цветковиќtome_corner1
4Chlamydiaschiffer_pg141