TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

NAPHEX [email protected] alberto balsam @naphexschrink
#reach: 947   ( 1956th )
#followers: 502   ( 8504th )
Смешни ми се рандом чоечињата од Твитер, шо сакаат да му објаснат на европскиот или францускиот уште полошо на бугарскиот амбасадор во Македонија, како да постапи неговата земја, а и тој. Политиката и економијата одамна се во ист кош, пробајте да разберите
1ReTweets2Favorites·Details
Kako издржвате без сонце, под килимите цел ден в канцеларија? Па, без 4до 5 саати на сонце на лето не можам...
1ReTweets1Favorites·Details
... Во врска со тоа, ѓи имате сите информации, слободни на интернет. Каде, бе? На феикбук, вие не сте нормални, важни информации таму, друг да лажите
1ReTweets1Favorites·Details
А, за Битолчани шо зборват по Скопски? Пекол
0ReTweets8Favorites·Details
Само Грузија и Црна Гора од држави признавам, останато е маштејнца
1ReTweets1Favorites·Details
Добро утро, изработени и преработени и несфатени
0ReTweets7Favorites·Details
Добро утро пекари
0ReTweets3Favorites·Details
За вмроните и неутралата, важи реченицата:
Да му благодарат на Бога, за прифаќањето на Францускиот предлог од Ковачевски, оти Жмицко ќе биди принуден, за многу кеш да прифати понеповолен предлог од овој сегашниот
0ReTweets3Favorites·Details
@ustanak1804 Содома и гомора наскоро за Македонија, како во Украина
1ReTweets0Favorites·Details
@100deutschemark Лоша дрога друже
0ReTweets3Favorites·Details
Кој разбра, разбра, останатите на протест... Или во штаб
0ReTweets3Favorites·Details
Добро утро, замисли живот у ритму музике за плес.
0ReTweets4Favorites·Details
@Dmee82 Морони, содома и гомора
0ReTweets2Favorites·Details
Ако си предмет на насилство од партиите, како се есапи?
0ReTweets2Favorites·Details
А, ви Велев дека Шарената револуција ќе смени страна, пред 2 години минимум. Платеници и камелеони..
0ReTweets2Favorites·Details
Бугарите протестираат на свој фашистички начин, со Руски пари донесени од Маџарска, до кога Европа ќе толерира Руски терористички групи во Македонија.
Бугарија е Руско зло. Франција и Германија со Руски кеш ја рушат Европа, не ви е јасно?Групата околу Макрон се лузери докажани
0ReTweets2Favorites·Details
Ако незнајш да ми го напрајш омиленото ми јадење - грашак и ако во шатор немаш спиено пред Влада, не мојме да сме пријатели, сестро
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1100Marki100deutschemark9
2Брокеротbrokerot_sk8
3Карпаkarpa_19047
4Алиша 🗝️ 🗝️ Алмаз 💎aliciakeysfromb5
5Професор Др. Цветковиќtome_corner3
6РАМПО од ПРИЛЕПrprilep3
7Бате Шефеbate_shefe2
8Персивалp3rciva12
9☜☆☞ Чиз™ ☜☆☞c4i7z2
10GoceOdPrilepgoceodprilep2