TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

На Сузе малиот @nasuzemaliot
#reach: 110599   ( 52nd )
#followers: 1127   ( 3341st )
#1
🇬🇧 Сметка ќе ве молам.
🇺🇸 Сметка ќе ве молам.
🇨🇭 Сметка ќе ве молам.
🇩🇪 Сметка ќе ве молам.

🇲🇰 ✍️
69ReTweets236Favorites·Details
#2
Лани кога работев во Америка дете се усра во базенот по што следеше мое огласување на мегафонот. Уживав додека ги гледав како панично сите си одат. Тоа беше мојот омилен работен ден.
34ReTweets193Favorites·Details
#3
Не е дома, на англиски е до 8. https://t.co/ODDcTYDVsQ
37ReTweets163Favorites·Details
#4
На денешен ден пред 23 години радио хит беше Макарена, ама тоа не е толку битно колку информацијата дека тој ден ја малтретирав Суза од 1 саат ноќта до 12:00 напладне кога по провокациите на докторите решив да се предадам и свечено да дозволам да ми ја пресечат папочната врвца 🎉 https://t.co/DI3EOg9UJ9
12ReTweets235Favorites·Details
#5
- Сте слушнале за Lyoness? Сакате да ве запознаеме со програмата?
- https://t.co/ChgkXVU8en
44ReTweets132Favorites·Details
#6
Ако како дете ја немаш земено здраво за готово причава со Синди да не ми се обраќаш. https://t.co/gPGSIGuMGN
34ReTweets118Favorites·Details
#7
Што ви е најтешко да кажете?
1. Повели
2. Благодарам
2. Те сакам
4. Гармиш Партенкирхен
5. Оториноларингологија
6. Циклопентаноперхидрофенантрен
24ReTweets117Favorites·Details
#8
Mamo šo praiš? https://t.co/aRjsPPO2HY
21ReTweets97Favorites·Details
#9
Јас на интервју за работа: https://t.co/Q3SDDufJ4M
27ReTweets74Favorites·Details
#10
НЕ - еволуција низ годините. https://t.co/Ffu8JAw2Ya
26ReTweets66Favorites·Details
#11
Една налепница ќе ви дадат да ја залепите и таа ќе ја усерете. https://t.co/TCEDY6shew
20ReTweets74Favorites·Details
#12
Кога продавачката ќе ми понуди крем банана место 5 денари кусур. https://t.co/SxwfuvIKJR
18ReTweets79Favorites·Details
#13
Мајка ми: Симни се од креветот мамата да ти ја ебам гомно усрано нервно ме осакати!!

Јас: https://t.co/02RU5LIPcF
17ReTweets76Favorites·Details
#14
- Аман ма Жане земи ги париве за пиперот што ми го донесе, да не се расправаме сега колешки толку време, па нема смисла не ги зема прошли пут ни за праските.

Жане: https://t.co/fxAMvi5kS9
20ReTweets62Favorites·Details
#15
Znači na kasata u zegin pred nos i na tebe i na prodavačkata imaš Everidej uloški so limena kutija 129 denari dual-pak maco dve krvoprolevanja ke isteraš. https://t.co/u6SjAwDJdB
17ReTweets63Favorites·Details
#16
На Сузе малиот ft. Андријана Алачки - Пилешко во кари сос https://t.co/C9Wzr9Zy7l
10ReTweets75Favorites·Details
#17
Кога ќе ти речат твоите “Седи ти у кола, ние одма доаѓаме”. https://t.co/gL4vfAxSr5
15ReTweets56Favorites·Details
#18
Кога ќе ти пројаде некој гомна у маало, а не знае дека си со екипата. https://t.co/BsFQaMUwIv
16ReTweets51Favorites·Details
#19
Никој:
Буквално никој:

Јас за роденден: https://t.co/nrMUT1r458
15ReTweets53Favorites·Details
#20
Да ми извини ЛГБТ заедницата, само да ви посакам убава вечер. 💞 https://t.co/Y3o8aiIJmh
12ReTweets58Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ариелproblembyme110
2Оризnomadlovesfood75
3Ненајаденact_a__fool75
4🍩Крофниче🍩krofni4e56
5da mi izvinite Небиднина ////nebidnina36
6Viko von Dromvikohyeah34
7ФИЌО 👣fraerot26
8Бажоzstaka24
9КиМиЗоhristinakikii23
10Мартианmartianfrommkd22