TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ЗабароТ @nhklegc9dd3bkqv
#reach: 80589   ( 141st )
#followers: 250   ( 13087th )
Полицијата тепа и апси во Вевчани, а за ова ПЛЕМЕ има полиција и апсење ????

или казна од 45-50€ .... https://t.co/GXJluoewNx
159ReTweets306Favorites·Details
Возете по селски патчиња !!! https://t.co/F2qlhwYN3M
73ReTweets294Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии