TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нандо @niceasshole1
#reach: 80740   ( 300rd )
#followers: 2819   ( 1329th )
#1
22ReTweets127Favorites·Details
#2
Антисимит - човек кој мрази Скопјани
18ReTweets84Favorites·Details
#3
Да, ама колку од другите партии можат да кажат дека го збираат цело членство во едно фото?! https://t.co/k0paybTq8x
11ReTweets75Favorites·Details
#4
-Направете место за премиерот!
-... https://t.co/fzwMbqtRuY
8ReTweets65Favorites·Details
#5
Дали жените се мажите од плашат силни?
10ReTweets57Favorites·Details
#6
Се видов со другарка, со која се немав видено уште од времето на "Менада". Ми кажа дека се вселиле со дечкото и кучињата во стан, пишуваат книги за џендер икуалити и постојано пијат салеп. Возеше електричен скутер. Не бев ни свесен дека за 2 минути ни се синхронизираа циклусите.
8ReTweets29Favorites·Details
#7
Slušaj me što ti kažuvam. Martina ja izbrkale od Duper pošto ne im davala na dvajcata da ja tovarat vo isto vreme... https://t.co/pW025nHLov
7ReTweets31Favorites·Details
#8
Туку што мислите, колку ќе чини топка сладолед во "Палма" после пандемијава?
6ReTweets31Favorites·Details
#9
Кој рекол дека Мајкл Џексон е мртов?! https://t.co/22jEiSMulw
3ReTweets37Favorites·Details
#10
Ми умре златната рипка :( Да не знае некој број од дечките што нудат илјадници евра за да кажам дека починала од корона?
4ReTweets29Favorites·Details
#11
Вака, ок изгледаш. Само невкусно е што ги дразниш напалените твитерџии, затоа што не знаат дека си трудна. https://t.co/DdpNzuqleo
1ReTweets38Favorites·Details
#12
Твитерџии, одамна се неам насмеано, ама кога ве видов како кур ве боли за мене, жими све, од срце, МОЖЕТЕ САМО КУРОТ ДА МИ ГО ЈАДЕТЕ И МЕНЕ И НА ГАЈЛЕТО И НА АНКСИОЗНОСТА, ДА ВЕ ЕБАМ У УСТА ДА ВЕ ЕБАМ ПРОДАД
2ReTweets31Favorites·Details
#13
Го цртав ХооХ. Кој сака нека честита. https://t.co/0pWczKLbgW
6ReTweets19Favorites·Details
#14
На денешен ден пред 25 лета на овој свет беше истиснат големиот мислител, родител на Мартинијан, но прдител пред сè, човекот кој го овековечи #РифНаДенот како уметност и фејсфартот како исто. Нека ти е вечно раѓањето, драг @pecethedarkword!
6ReTweets19Favorites·Details
#15
Орка китови убијци се уствари делфини. https://t.co/t9DpJK2oRS
3ReTweets26Favorites·Details
#16
Повеќе луѓе го блокнале Полтрол од Левица што ќе освои гласови.
3ReTweets25Favorites·Details
#17
Секс, дрога и верба во Бога! https://t.co/oNWDYuqoAR
4ReTweets20Favorites·Details
#18
Ајде, дечки. Ставете некоја фискална од Охрид, па да изгинеме по дома. Дедо ми го мачи простатата, не може да мокри ко човек.
0ReTweets31Favorites·Details
#19
Ете и тоа се случи. Провинцијалци да направат нешто позитивно, а да не е ковид-забава. https://t.co/0yU7qJAm92
2ReTweets25Favorites·Details
#20
Летна вечер, седнати на трева во круг, во вториот дел од паркот. Бомби од 3 литри вино, киселина-кола и пластични чашки, Паецо ја свири "Мени се душо од тебе не растаје" од Азра, ХооХ и H i се лапаат, јас, испружен на трева со раце под глава, гледам во небо и мислам на неа...
6ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Полтролneznajach242
2H ivlijatelenn159
3XooXxooxyyy153
4Ариелproblembyme124
5Пæцоpecethedarkword89
6Пенелопаschiffer_pg1463
7Комесарот Васиљvlatkovasilj51
8Еммаemilyemma66647
9Наталиdajmunachovekot45
10Сплинтерsinisa_goliotok41