TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 30024   ( 1059th )
#followers: 301   ( 12073rd )
Србите си договорија најниска цена на гас со Русија од цела Европа. Епа јебига, го немаат они Заев, Димитров и остала багра да им ги цицаат мадињата на Европејците прогресивни. Од шо се толку прогресивни, ги прогресија цените на енергенсите до плафон
44ReTweets200Favorites·Details
Музика само за оние со емоционална интелигенција
https://t.co/S7aPskFDgg
1ReTweets1Favorites·Details
@StojkoMojov @ne_ters Батали го, фашисти ги нарекува тие што сами го уништија фашизмот и нацизмот, ама затоа Бугарите за него сигурно биле пацифисти. Тоа е кога се бегало од час по историја
0ReTweets7Favorites·Details
Слика од мене и пријателчето, ко да осеќа дека уште ме мачи ногава и уште не можам да одам нормално па не се двои од мене. А иначе ако некој мења свинска полутка за мојава нога одма да се договараме за цена 😂😂😂 https://t.co/zeRyn1mMfo
0ReTweets3Favorites·Details
@H2Otporen А замисли внатре по едно Бентли ставено 😂😂😂
0ReTweets3Favorites·Details
@MilaShila9 А мене па затоа чудно ми беше профил од Ноември 2021 и веќе има 1000 следачи. Ја од 2018 уште ни до 300 не можам да стигнам. Значи стварно не ме бива 😂😂😂
0ReTweets5Favorites·Details
@busav0408 Воопшто не ја форсирам, самата цело време нешто црта. За нова година од дедо мраз побара штафелај 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@MilaShila9 Еве ќе пробам со објаснување на хемиски реакции, супституции, полимеризации и слични "интересни" ствари 😂😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
@KKaterina8 @MilaShila9 А може и јавно да си го ставам профилот на LinkedIn овде, па ќе упали кај некого 😂😂😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
@RistoSmilevski Ја ни по контури да цртам нема ни приближно да успеам 😀, затоа и се мислам дали да ја запишам негде за да напредува повеќе, бидејќи со талент се почнува
0ReTweets1Favorites·Details
@epharmamk Не е тоа прашањето, нормално дека треба упорност, но ова за почеток ми изгледа како одлично за понатаму
0ReTweets1Favorites·Details
@CapitalPig1508 Така е. Ќе видиме, јас ќе направам се да си го надградува талентот, но нема да се мешам и да форсирам. Самата треба да си ги рашири крилјата. Мене моите родители ме форсираа кон наука, воопшто не сакав тоа. Да, сега добро заработувам, но ми остана горчина.
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@Effo_Antivirus @LutkoRis Батали, напишаното ми е за моменталната ситуација која во моментот сите не засега од финансиски аспект, а не за историски работи, ама кој да свати. Тоа е
0ReTweets1Favorites·Details
@VanusGjaol Еве седам и си мислам
0ReTweets1Favorites·Details
@MarjanCurinov @roze_______ Па да, може и у камено време да се вратиме , не е проблем
0ReTweets1Favorites·Details
@palos54 @FilipiA6 И код нас је требало да доџе слобода пре 5 година, уместо тога веч су нас продали без пара, а они који су требали да доведу слободу, напунили су се са капиталом. Сад живимо још скупље , без енергенса, и са још нижим стандардом
0ReTweets1Favorites·Details
@MarjanCurinov @roze_______ Абе они први ќе почнат да плачат, ќе немаат струја да си ги напунат телефоните за да се сликаат пред некоја продавница 😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
@Kriste68441375 Земи снимај, може и некој кеш да испадне ако на Сител ги продадеш авторските права 😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1effoeffo_antivirus5
2МилаШилаmilashila93
3terSЕ🇲🇰ne🇺🇸ne_ters3
4Џабе седи, џабе не работиepharmamk2
5Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov2
6Слободна Темаmarjancurinov2
7Moon Pearlroze_______2
8Aleksandar Bajkov 🔱bajkoal2
9Top Tankriste684413752
10Кармагедонristosmilevski1