TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

OppositionerX  @oppositionerx
#reach: 13311   ( 618th )
#followers: 1357   ( 3402nd )
Луѓе, денес ја сретнав бабичкава во Карпош 4, кај Палма и ми кажа дека државата не и дава пензија и продава некои цветови и купив 2 од нив. Подржете ја и вие да има да преживи зимава. https://t.co/dnSo0ou8mt
24ReTweets244Favorites·Details
Кога на кафе а? https://t.co/nhtUMroLUA
8ReTweets57Favorites·Details
Вака влегов во 2023 🎉🎉🎉🎊🎊 https://t.co/9BPIXfZu3o
5ReTweets41Favorites·Details
Вчера Скопје сликано од авион. https://t.co/XiQMyqxwFM
5ReTweets34Favorites·Details
Го пробавте колбасо на градоначалникот ?
2ReTweets3Favorites·Details
👐👐👐👐 https://t.co/eufVqc9kRM
0ReTweets2Favorites·Details
@mancesterovec7 Фати тоа лопатата доста твиташ, вака нема да го завршиш со колегата ни до 2050 год
0ReTweets1Favorites·Details
@LileStechajka Мумија пак го имаше ?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1𝗠𝗬𝗖𝗥🚫𝗙𝗧iwasstrange_1
2🔪ЛИЛЕ СТЕЧАЈКА🦴lilestechajka1
3Кичеецотmancesterovec71