TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фарина @palavkovska
#reach: 1656   ( 1440rd )
#followers: 1656   ( 2757th )
@Gogiche @DarkOnchevski Кога си во лоша ситуација, сакаш да веруваш во вакви чуда. Казината бар има надеж, ќе даде на еден ќе земе од 20, може сум едниот. Ова е буквално фрлање пари.
0ReTweets3Favorites·Details
@posleDIKnaPIK крвта
0ReTweets0Favorites·Details
@BazeLazevski и најдобрите грешат
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Еј Бреј!gogiche1
2Uzurpatorot 🏁darkonchevski1
3Патлак илити пиштолposlediknapik1
4Baze Lazevskibazelazevski1