TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

dip_and_sip @paparov
#reach: 46649   ( 747th )
#followers: 1156   ( 3195th )
#1
Правете разлика меѓу - се туширам, и - се бањам?!
11ReTweets56Favorites·Details
#2
Не сте депресивни, само ви фали храброст за да посегнете по тоа шо го немате, и ве прави незадоволни, ама депресивни НЕ! Мрзливи и без самодоверба е прав збор, не депресија!
9ReTweets58Favorites·Details
#3
На сите убав викенд, ама на овие у #фф то посебно поздравче. Скромен фф за овие прекрасни фацки @spiritualganja @spejs_fraerot @MrgudaM @DaTaaSum @Black_Knight87 @NATASA40847631 @DD_strange_ @LeCaffeine @BlackTaurus7
8ReTweets12Favorites·Details
#4
Како тоа мислиш немаш украдено пепелари и кригли од кафичи?
5ReTweets16Favorites·Details
#5
Мојата партнерка од полу матура, си има девојка. Отиде и моја последна идеа за бек ап женичка
1ReTweets26Favorites·Details
#6
Твитеров е како социјално групирање на залутани души.. Јас си најдов неколку за одличен муабет
2ReTweets14Favorites·Details
#7
@dzagdisha Иначе Бостон и Лондон живеам, некогаш и Њујорк.. Знаеш оние места шо ти ни на најскап кокаин нема да ги замислиш
3ReTweets8Favorites·Details
#8
Дечки претседател на Северна е факултативна активност, нешто као домакинство предмет у Југославија.
2ReTweets8Favorites·Details
#9
Ја неам Плазма телевизор! У Лондон неаме телевизор УОПШТЕ у куќата!
1ReTweets11Favorites·Details
#10
На твитеров си запознав 4 5 души, уз муабет, многу фини фацки, комуникација со нив некако ме смирува. Бунтовни сите, а јако смирени. Прекрасни
1ReTweets11Favorites·Details
#11
23 годишни Британци имаат веќе добиено награди, прогласувани за вработен на месец, вработен на регион.. У Македонија на тие години се твита за симпатии.. Серизно работно искуство почнува на 30?!?!?
1ReTweets10Favorites·Details
#12
Луѓе абе другарка моја рак победи, не па депресија да не се победувало! ЛИГАВИ СТЕ! ТОЛКУ ЌЕ КАЖАМ! Ако депресијата не е мрза, нема да хејтате луѓе шо среќно си живеат низ светот!
2ReTweets6Favorites·Details
#13
некој од вас да живее во Америка- Бостон или Њујорк по можност? Барам соработници за проект за харана и пијалоци ?
3ReTweets2Favorites·Details
#14
Денес запознав, право капирав дека Северна Македонија е полна исфрустрирани, љубоморни, завидливи луѓе. Многу
1ReTweets8Favorites·Details
#15
До кога брак е триумф на среќа меѓу мажот и жената? Ми треба потпис од собрание, и сведок, кум (демек некој шо си верувам и почитувам до ТРТ, а аутоматски испаѓа оној шо прв ќе забоде нож) и као битниве субјекти, заедно со поп, неопходни за благослов на моја среќа? Иначе не?!?!
1ReTweets7Favorites·Details
#16
0ReTweets10Favorites·Details
#17
Дечки некој уметник, или готвач, или банкар, или адвокат... Некој кој сака да е дел од јутуб емисија, каде уз интервју ќе му биде дадено предизвик да направи пица за пикник. Снимање недела, ако некој сака да се дружи со вудеп6, пишете. Рт. Рт плс
3ReTweets0Favorites·Details
#18
@legendarnata @vnuceto_prvo Јас одамна неам пријатели, како шо сите замислуваат, стандард.. Имам прекрасни луѓе со кои повремено комуницирам. Старите пријатели фак оф. Љубоморни гниди
2ReTweets3Favorites·Details
#19
А у тие шо ни падна паричката, со годината до кај сме?
1ReTweets6Favorites·Details
#20
Кафичи без штекери за пунење на телефони на масата, мора да имаат посебни казни!!!
1ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Црниот витезblack_knight8757
2Wishmasterspejs_fraerot54
3Џагдишаdzagdisha51
4Флопи Дискетаmrgudam47
5dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_141
6Девојката Со Пичната Жилаkuracfyrom31
7DOKTOROTdoktorot328
8🔅11:11🔅spiritualganja27
9Мајкрофт 🚫dd_strange_26
10Phoenix™dataasum25