TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

џеновезе @paulokoljo
#reach: 25250   ( 1461st )
#followers: 5559   ( 509th )
#1
пред дождот https://t.co/gNxbEWShSa
3ReTweets28Favorites·Details
#2
една година постар, кој сака нека честита
0ReTweets30Favorites·Details
#3
шо си во хороскоп? https://t.co/gOrpxjXJVe
4ReTweets15Favorites·Details
#4
две работи се вечни: универзумот и внук му на леголас (3)
0ReTweets27Favorites·Details
#5
ситуацијата е под контрола има услови за избори https://t.co/awfAit9uJO
5ReTweets9Favorites·Details
#6
се бара човек за на педалинки летово во охрид, плажа андон дуков. PT
4ReTweets11Favorites·Details
#7
имате приметено колку е поубаво скопјево периодов без провинцијалци? конечно на раат само чисти скопјани
2ReTweets21Favorites·Details
#8
изгрејсонце над Галичица https://t.co/0Tnlhs6dfd
0ReTweets21Favorites·Details
#9
ајдее логото на твоја партија ќе се става на лименките од златен даб
2ReTweets13Favorites·Details
#10
почитувачи на ликот и делото на полицискиот час
2ReTweets11Favorites·Details
#11
10 фејва и го бришам твитов
1ReTweets11Favorites·Details
#12
внук му на леголас (7 години) https://t.co/PYEhZzrX6X
1ReTweets9Favorites·Details
#13
освежи малце твитов https://t.co/EgAOKPnBXI
0ReTweets11Favorites·Details
#14
всичко хубаво https://t.co/3OazJvT5Yu
1ReTweets8Favorites·Details
#15
ќе ве стави човек во карантин три дена и одма на пицата ставате грашок
0ReTweets10Favorites·Details
#16
абе кај ви текнуваат вакви штосови да не пукнете https://t.co/Qw6c6RX6aD
0ReTweets10Favorites·Details
#18
на тема корона https://t.co/r1fa8u3fRJ
1ReTweets6Favorites·Details
#19
убаво освежи ова, одамна немаше дискусија на темава https://t.co/isaMRJMbIG
0ReTweets9Favorites·Details
#20
денес се спојуваме шарена револуција и тврдокорни и излегуваме на улица
1ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🤜 Ремет Клан 🤛™atenttion_whore11
2Штеваљ (🚫100% no alchohol)☝️el_megunogovic11
3Бажоzstaka10
4Леголасvajldy7
5Shaquille O'Nealbarracuda____7
6Irisnejse14
7Punchable Пичлеме and 24 otherspenggemaar4
85t0rmrÆgestrastniot3
9Херојот од Стајковциnikogas_severna3
10družermfcmk3