TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Poison_grl @poison__grl
#reach: 36982   ( 197th )
#followers: 913   ( 5109th )
Yaaaaas queeeen 👸🏼 https://t.co/s8e6e5ohuQ
15ReTweets124Favorites·Details
Пролет, да ме расцути 🌸🌸 https://t.co/8gGoWch4G0
6ReTweets151Favorites·Details
🌸🌸🌸
Ко за прв ден пролет https://t.co/bUg1OdmaCM
11ReTweets83Favorites·Details
Нејќам цвеќе денес. Сакам почит секој ден. https://t.co/IDKy5VuPaf
10ReTweets85Favorites·Details
Најблиску што сум дошла до храмовско искуство.
Космај, 2022 https://t.co/4Ec6mFBJyv
8ReTweets77Favorites·Details
Пролет на тл (како победник на анкета)
Во неделата излегов да ги изнафоткам расцветаните дрвја. Отворена бленда и nature’s aquarelle. 🌸 https://t.co/oNYUiL0XVi
9ReTweets70Favorites·Details
Копнеж. Каков збор.
9ReTweets62Favorites·Details
Isn’t she a beauty? https://t.co/Jd0MJnIpom
6ReTweets68Favorites·Details
Мачка од пет кила секое утро ми се качува да лежи на гради и секое утро е видно изнервирана дека градите ми се движат пошо дишам. 🫠
5ReTweets69Favorites·Details
Мајка ми ко мала секогаш ми викаше: со сила можеш да земеш, не и да дадеш.
8ReTweets55Favorites·Details
Априлилили bitches https://t.co/0lBA8zAYJm
2ReTweets72Favorites·Details
Времево променливо ко расположението на маж кога ќе му кажеш дека не си заинтересирана.🫠
5ReTweets50Favorites·Details
Во себе го носиш најубавото од светот ❤️
6ReTweets45Favorites·Details
3ReTweets36Favorites·Details
Мириса на дожд. Мириса на тебе.
1ReTweets34Favorites·Details
Убава недела ❤️ https://t.co/wlSlNzT6Fc
2ReTweets29Favorites·Details
Направив список на јадења за цела недела, купив намирници. Сега уште да најдам кој да ги спреми, а да не бидам јас, ќе биде супер. 🫠
1ReTweets28Favorites·Details
Од сите скапи играчки, моментално омилена играчка на едната мачка ѝ е згужвана фискална. 🫠
0ReTweets31Favorites·Details
@ambrosiusmk Пожаров не ја уништи поштата колку песнава
2ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1𝔐𝔞𝔤𝔞 𝔏𝔲𝔫𝔞𝔢 🌙cantatrix4298
2Скорќеkapnkrk6
3Наташа oд III3liquidmercury694
4TheAristoCataristocat2213
5The AI-Госпо 🌻therealrubinbt3
62 Vines in a Trenchcoatevilgrouse3
7Мерлинambrosiusmk3
8Џиги-Миги ᛞᚨᚾᛁᛖᛚdzigi_migi3
9Рапунзелfake_rapunzel3
10Солид Снејк Спутникsatelite_chris2