TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Coyote Pretty @pretty_coyote
#reach: 88050   ( 55th )
#followers: 1190   ( 3824th )
Ова не е политички твит!
Ова е пробивање на ДНОТО!!!!
Постарата ќерка БАШ во оваа училна ми оди во градинка заедно со уште 21 дете!!!
Среќа што се случило за време на викенд кога нема ниту едно дете, ниту вработен...
Дечки, ова е НЕ ДОЗВОЛИВО!!
ВРИЈАМ!!!!!! https://t.co/tug1DYqaIx
99ReTweets267Favorites·Details
In Macedonia moms don't say: You drink too much!
They say: "Браво бе синко, немаше кој да го замени татко ти со пиењето!" and i think its beautiful 😊
42ReTweets219Favorites·Details
Дечки, вечер Demency во емисија кај @JankoIlkovski - Јади Бурек од 20:00ч до 22:00ч.
Следете не, ќе биде забавно 🤘🔥😈 https://t.co/n6WqOXuLlH
29ReTweets62Favorites·Details
Јас да си пробам... https://t.co/uzWwL4X0QG
15ReTweets151Favorites·Details
Епа другари, конечно!
Се гледаме во Дојран во сабота, 02.07, Д Фест - Москито Стејџ - 17:50 🔥😈🔥
Cheers up 🍻 https://t.co/mWSY4P3Ksp
13ReTweets48Favorites·Details
Кореографија ✅️
Уште стајлингот и спремен 💪 https://t.co/DQN4ZWmkzj
5ReTweets28Favorites·Details
Основи на култура:
- Глеј си qoorот Госпоѓо.
Благодарам за вниманието 🙏
4ReTweets22Favorites·Details
It's OFFICIAL!
DEMENCY, 2ри Јули во Дојран на Д-Фест дечки 🤘🔥😈
Се гледаме 🍻

https://t.co/cs8eCHcPR7
5ReTweets18Favorites·Details
*Твитер препукавања на ТЛ.
*Јас: https://t.co/ZQK5D7q1lu
2ReTweets25Favorites·Details
Претходно ТУШ!
*step by step https://t.co/Dy6dirER35
1ReTweets4Favorites·Details
@asimilacija @smrtisa It might even be the rock that:
https://t.co/jatXBz8i7O
1ReTweets2Favorites·Details
Потење на проба >>> Потење во секс
*рекла сам шта сам рекла
0ReTweets8Favorites·Details
@MilaShila9 За тебе светот цел - нема извини ❤️😍🙃
1ReTweets1Favorites·Details
И нели, те чека напорен ден, пат, свашта, пат назад - ама не, те дрма несоница и денес.
Животе - КУ...!!!!
0ReTweets9Favorites·Details
Искрено, навистина не знам што ви е денес.
Се нешто нервозни и на карање удриле.
А јас - и денес сум си 🔥 и не ми чуе 😂
0ReTweets7Favorites·Details
@surferot @bebopan МНОГУ СЕ СМЕАМ 🤣🤣🤣 https://t.co/cD60LLjQF4
0ReTweets3Favorites·Details
Ем скапан, ем у 9 на нозе.
#ДоброУтро
0ReTweets6Favorites·Details
@TigarTigrovix @odKravari @ajvarb3zkoski Ќе го лепиме, а баба?
Двокомпонентен и терај!
0ReTweets3Favorites·Details
@bratot1 Види ДМ
1ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Surferotsurferot9
2Тој што нема плата, ама ни здравственоasimilacija6
3Morticia Addamssmrtisa6
4МилаШилаmilashila96
5𝗠𝗬𝗖𝗥🚫𝗙𝗧iwasstrange_5
6Жиле batozile4
7Пиндар ®️ecipecipec334
8Ана Ресанаanafiljana3
9LadyEladyleoe3
10На Његош малатаgorskivenec3