TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 92982   ( 114th )
#followers: 4597   ( 662nd )
#1
Напрај подобар #СкринШот
I’ll wait 😅
пинг: @rocher125 @mrcatorka https://t.co/CSo29rMUHr
61ReTweets229Favorites·Details
#2
Скопје - Се изгребав од жицата
Велес - Се изгребав од жицата
Прилеп - Се изгребав од жицата
Штип - Се изгребав од жицата

Кавадарци - Се одраска од телот
26ReTweets121Favorites·Details
#3
“65 годишен маж од Колорадо ограбил банка и парите ги расфрлал по улица извикувајќи Среќен Божиќ”
👏🏻👏🏻👏🏻
14ReTweets46Favorites·Details
#4
Дечки коа твитерџика ви е најубава?

*се зимаат во предвид само твитерџики шо имаат ставено слика од себе на твитер
8ReTweets50Favorites·Details
#5
Ваа да ми се подзадесе у 2020г. ако е 162цм 😍 https://t.co/AviLBdt8NY
1ReTweets59Favorites·Details
#6
Ако сакаш женското да ти пише прво, ожени се, после нема на мира да те остае. 😃
11ReTweets25Favorites·Details
#7
Едвај чекам да дојдат грди машки на мода за да си фанам женска
9ReTweets29Favorites·Details
#8
Вие небитни 🤷🏻‍♂️ https://t.co/TsCjBjzEOC
5ReTweets25Favorites·Details
#9
Кој ми го месте ТЛ-от бе алооо 🤔 https://t.co/0PjVbiSZuV
3ReTweets31Favorites·Details
#10
Бев у салон за убавина и уште сум грд
5ReTweets24Favorites·Details
#11
Колку сме онлајн шо немаме ставено слика на инстаграм во новата 2020 😂
3ReTweets29Favorites·Details
#12
У пола Америка а легализираа марихуаната а ти уште ги викаш наркомани тие што ја пушат драг господине
4ReTweets26Favorites·Details
#13
Вељко Ражнатовиќ и Матео Ковачиќ се една иста личност 🤷🏻‍♂️ https://t.co/BOdgoZZhhP
1ReTweets32Favorites·Details
#14
2ReTweets26Favorites·Details
#15
Јас кога одам накај кладилница уверен дека сигурно ќе фатам 😁 https://t.co/eMmCYd2hOF
0ReTweets31Favorites·Details
#16
Ја и другар ми пијани у кафана https://t.co/gaqpE7c3kG
3ReTweets21Favorites·Details
#17
По што ќе ја памтите 2019 година
-Па внук ми се роди
Од син од ќерка?
-Од снаа
😂😂😂
5ReTweets14Favorites·Details
#18
Испив три флаши Горска Beauty и пак ништо 🤷🏻‍♂️
4ReTweets14Favorites·Details
#19
Да не кажа Паско Кузман кај е гробот на Александар Македонски оти глеам нешто World War III е у Trending?
4ReTweets14Favorites·Details
#20
хахаха Крал!!! 😂😂😂 https://t.co/qBb3t64OVL
2ReTweets18Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бјанка Мизелcrnokosa12338
2Јузернејмdark_pages_2232
3Гуру де Коркаш™bejbiboy26
4бојанb0stan23
5Шабани Нондаsanavabic22
6Саретоmrcatorka19
7Ким Јонг-унdiktatorot117
8awesome blossom ❄horridchildd16
9Gamma.Dre 🔥🔥🔥echoo24614
10Karbonopsinakarbonopsina11