TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 328   ( 2258th )
#followers: 328   ( 12088th )
Куров надрвен а ми се моча
1ReTweets2Favorites·Details
Пред неколку години ми требаше тримерка за телото и за курот средуење и зедов една мала од пазарче за 300 денари.
Еве пет години, редовно ја користам - мука нема!
0ReTweets5Favorites·Details
АКО Е ЗА ДЕТЕТО - НИКАКО НЕ ЗЕМАЈ! https://t.co/OX6nPdOpEW
0ReTweets2Favorites·Details
Fake taxi ама шоферот е женско а патникот машко.
Исто, ама боље 👌
0ReTweets2Favorites·Details
@IvoApostolovski Кој го шета син ти?
0ReTweets1Favorites·Details
@IvoApostolovski Ја бе го начекав. У 6 сабајле
0ReTweets1Favorites·Details
@IvanLazarevski @YouTube Преубаво
0ReTweets1Favorites·Details
Што е тоа машкост?
А што е тоа токсична машкост?

Какви се овие срања човече?
Не разбирам од каде овие глупости!
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Само да кажам, ова во реалност не постои.
Сепак, убав филм! https://t.co/9gTK6WG5hV
0ReTweets1Favorites·Details
@IvoApostolovski 🤮🤮🤮
0ReTweets0Favorites·Details
@naumovskhi Само Телеграм.
0ReTweets0Favorites·Details
@naumovskhi После сѐ што пробав нема боља.
Целосно се префрлив таму пред 4 години.
Фул оптимизирана, батерија не троши, за на windows pc нема потреба инсталација, преку browser целосно синхронизирана со сите уреди.
Има сѐ што останатите имаат.
0ReTweets0Favorites·Details
@MasterB_laster @naumovskhi На тие што им требав и ме почитуваа, дојдоја на Телеграм
0ReTweets0Favorites·Details
@kuceto_moe @naumovskhi Нема синхронизација убава
0ReTweets0Favorites·Details
@kuceto_moe Бара инсталација на pc?
0ReTweets0Favorites·Details
@gladiat0r100 Нема таму педери, мажи шо дупат мажи.
Сѐ е тоа накази и транџи.
На геј паради и не знам што, има сѐ, само педери не!
0ReTweets0Favorites·Details
@Namoitemaliot Сме се дружеле, сум го видел гол
0ReTweets0Favorites·Details
Не пијам кафе.
Никакво.
Не сум пиел никад, грдо ми е 🤮
И вака кога читам зависност од ☕ чудно и глупо ми е.
0ReTweets0Favorites·Details
Кога некој, читајќи ги/гледајки ги моите твитови ќе ми даде некоја психолошка анализа, дијагноза, ќе посочи лечење https://t.co/lSYYBW3Bzl
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ТУТУНОБЕРАЧИТЕ 2.0bitechminus5
2Andrej Naumovskinaumovskhi4
3Бурекivoapostolovski3
4Кучето Моеkuceto_moe3
5Бенкаpravoslavenjedi3
6Martina Pmartina_ofarea72
7𝐌𝐀𝐒𝐓𝐄𝐑 𝐁𝐋𝐀𝐒𝐓𝐄𝐑masterb_laster1
8Блекџек 🐍🦠☣️🦇🌍🍁👁️gladiat0r1001
9Maccnamoitemaliot1
10GoceOdPrilepgoceodprilep1