TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

⚜️ЦрвенокосаТа¹⚜️ @reddevil_xoxo
#reach: 69378   ( 156th )
#followers: 5547   ( 561st )
До каде е војната во Украина?
Наеднаш ја снема, се врати вирусот.
Веќе не броите жртви у Украина туку новозаболени.
Милички тие ветрушки. 🥰
18ReTweets131Favorites·Details
Подалеку од луѓе што само кукаат и ве бараат да си ги кажат проблемите за да им олесни.
Енергетските вампири некогаш доаѓаат во форма на жртви и ви ја пијат енергијата до максимум, а не сте свесни.
15ReTweets128Favorites·Details
На твитеров имам луѓе што се следиме, имаме 250% различни ставови буквално за сѐ, знаеме да си прокоментираме културно па дури и да научиме нешто едни од други.
Од кај се наоѓаат овие експертите несреќни што идат само да вреѓаат по риплаи никако да сфатам.
14ReTweets133Favorites·Details
Дечки што мислите, како сме настанале ние луѓето на планетава?
Може и да развиеме некоја интересна дискусија.
20ReTweets33Favorites·Details
Интересно е да си играте со психата на луѓето, се додека не наидете на подобар играч од вас.
Тогаш ќе сфатите дека сте лабилна личност.
13ReTweets85Favorites·Details
Мрште бре у мајчина. https://t.co/HBEfNvx9j4
7ReTweets65Favorites·Details
Од супермоќи можам за секунда да избришам некого од листата на постоење...
9ReTweets57Favorites·Details
На упорен човек никој ништо не му може.
Ако решил да успее, ќе успее.
Макар и бос по срча газел.
8ReTweets55Favorites·Details
#ДоброУтро на сите љубители на кафе и остали перверзии. ☕😈 https://t.co/0iPq5Apz7t
5ReTweets63Favorites·Details
Па може ли да дува потопол ветер од овој у 9 саат навечер...ужас нема погадно годишно време од лето.
5ReTweets63Favorites·Details
#ДоброУтро на сите што не им треба причина да се среќни. 💫☕ https://t.co/TS0wFiI0RY
5ReTweets53Favorites·Details
Колку треба да си болен у мозок да се ситиш на оној што нема пари за леб?
F20 е комплимент за вас.
7ReTweets40Favorites·Details
Копилето да се обеси на плоштад!
Морници ме лазат.....💔 https://t.co/7OvvM7VMmn
7ReTweets39Favorites·Details
Дечки!
Потребни сме овде! Да донираме и ретвит! https://t.co/2yo6PqirYb
7ReTweets9Favorites·Details
Опасна работа е неебица.
Дупка да е, па макар и осило.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Бог да му душу прости. ✝️ https://t.co/KhW7xXcuB4
4ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1luzerluzer2538096127
2Еквилибријаekvilibrija26
3ЛИЛЕ НЕРВОЗНАТАbiktop1618
4Scarlett O'Harascarlett_o_515
5Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus79
6aleksandar - Tрн во oкOaleks_photo8
7The Dolphin Trainer🐬®أبو صخرnottodaybutok7
8Ебач на твитер Славициgladiat0r1006
9Boris⚔Nevermoreborisnevermore6
10Бокиbokialterego5