TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Преспанец 🍎 @resencanecot
#reach: 95045   ( 103rd )
#followers: 13516   ( 59th )
#1
МРТ во ред е дечки.
Wait what?🤔 https://t.co/BDRLezUa4g
25ReTweets95Favorites·Details
#2
🇧🇷 ▪︎Келнер?
🇧🇻 ▪︎Келнер?
🇪🇦 ▪︎Келнер?
🇫🇷 ▪︎Келнер?

🇲🇰 ▪︎ШЕФЕЕЕЕ ФИУУ ШЕФЕЕЕ
25ReTweets84Favorites·Details
#3
Има два типа на луѓе:
▪︎Секогаш се тука.
▪︎Секогаш имаат изговор.
24ReTweets63Favorites·Details
#4
Бакнеж на чело е знак за искрена љубов.💛 https://t.co/IWUvGfpCpL
19ReTweets77Favorites·Details
#5
Една нормална девојка што не изневерува дали постои?
13ReTweets92Favorites·Details
#6
Колку си глуп толку ти е полесно.🙈
21ReTweets63Favorites·Details
#7
#Ѓомлезе
▪︎Сос со лукче и сиренце.🥰❤ https://t.co/ha0bB74Rcx
10ReTweets91Favorites·Details
#9
Идеална жена за мене:
▪︎Комуникативна.
▪︎Насмеана.
▪︎Само моја.
18ReTweets59Favorites·Details
#10
Онака лагано до Претор.😇✌😍 https://t.co/IuDBdLFHWK
9ReTweets72Favorites·Details
#11
Секогаш си хејтан ако си различен од другите.
Ако си свој.
Јебига не сум во клан, не сум лижач ко поединци тука, никогаш не сум навредил прв... си имам само 10 тина твитер другарчиња за заебанции и да овде се троши слободно време за опуштање, а нервози доволни се во РЛ.
12ReTweets62Favorites·Details
#12
Од девојки со триста атрибути ќе се заљубиш во едно ситно мало искубано намуртено и ќе ти е*е матер по 6 месеци.
#КајТиБешеПаметотБудало
8ReTweets74Favorites·Details
#13
И маж прави торта.
И жена пие како мајстор.
16ReTweets48Favorites·Details
#14
И друго срце да ми пресадат пак тебе ќе те сакам.
14ReTweets54Favorites·Details
#15
*Битолчанка мажена во Ресен.😂 https://t.co/nesVPu6VPK
12ReTweets56Favorites·Details
#16
Туширајте се бе луѓе.
Смрдите ко шахти.
14ReTweets50Favorites·Details
#17
Многу луѓе ќе те заборават без око да им трепне.
А се си мислел дека се најблиски во твојот живот.
16ReTweets44Favorites·Details
#18
Ти не си арогантна, ти си некултурна.
15ReTweets44Favorites·Details
#19
▪︎Секоја вечер седам на тераса и гледам ѕвезди и барем по една каде што паѓа...
▪︎Секој ден иста желба...
▪︎Секој ден чекам да ми се оствари, но неуспешно.🙄
12ReTweets50Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1сарушка👻sare9334810335
2Mалечка_mimkaa_24
3Macedonianqueen👑iva2689169123
4Ариелproblembyme10
5Sasho Andonovdr_koljo10
6Мимикријаmajaspasovska17
7Мрчаторstrshlen6
8Ацо Саатчијата ⏳acosaatcijata5
9ДОРЧОdorcobre5
10Професор Цветковиќtome_corner4