TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Risto Topalov @rickamk
#reach: 0   ( 10003rd )
#followers: 724   ( 5702nd )
Мирни протести, полицијата ги провоцираше... па мораа да фрлаат со бекатонки https://t.co/zf6d80j6e8
0ReTweets2Favorites·Details
@GPockov @skunovska И ти веруваш во случаности, дека нема врска се она што се случуваше и се случува во парламентов. https://t.co/uhdpjYCU4Q
0ReTweets1Favorites·Details
ААА: Полицијата денеска го спречи правото на протест

-А тоа што кршеа излози и маваа со бекатон плочки и повредија новинари?

ААА: Албанците не треба да бидат дискриминирани дури кога убаваат деца.
0ReTweets0Favorites·Details
@TaladOdPrespaF Се пронајде во сликава.... https://t.co/2MMlI5MK0q
0ReTweets0Favorites·Details
@NiceAsshole1 Исто ко што нема врска американското и она на ISIS ,ама за тоа само одредени луѓе зборат... чудно нели?
0ReTweets0Favorites·Details
@NiceAsshole1 @Solza32157052 Проект од 1913г кога политика немало а мнозинство(95%) од "проектот" се муслимани?
0ReTweets0Favorites·Details
@NiceAsshole1 @Solza32157052 Гледаш дека си грешка во местата каде што сакаат да ја формираат големата држава се >80% се муслимани.
0ReTweets0Favorites·Details
Новинарска непрофесионалност.

Бомбастичен наслов.

Текстот нема врска до насловот.

Шок бомбите што ги пријави МВР се исфрлаат рачно (https://t.co/8VAcNiexdX)
@vistinomer
@TV21HD https://t.co/q6CuXH8q2a
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Нандоniceasshole13
2Solzasolza321570522
3Ljubišasulimanovic1
4Безценнаdeboraskunk1
5Поцковgpockov1
6Sofija Kunovskaskunovska1
7рецепционерот Таљатtaladodprespaf1
8Вистиномер.мкvistinomer1
9TV21tv21hd1