TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Valon SALIHU @salihu_valon
#reach: 61726   ( 296th )
#followers: 913   ( 4708th )
Ем левичар, ем популист, ем националист, ем против двојазичност, ем со двојазична официјална страна на фејсбук. Каде бе друже? https://t.co/QF0GUN0GH0
48ReTweets133Favorites·Details
Мојата денешна колумна за @sloboden_pecat

https://t.co/5eS6zWAGSV
5ReTweets11Favorites·Details
И така 😁 https://t.co/qu5b3hFAuQ
0ReTweets26Favorites·Details
@greenskopje @The_Chief86 Лажна слика. Ова е од денеска. https://t.co/haWbnj1msa
0ReTweets2Favorites·Details
@kezhmanprvi @Pat1entHater Лажна слика. Ова е од денеска. https://t.co/vImAtRsKXU
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@kezhmanprvi @CQ6v2ftTGP1Rdd0 Неможеш све сам да видиш. Секогаш се добродојдени пинговите. Дури и кога не враќам незначи дека не е пратено кај што треба. Шахтата ќе се среди за ден два, а не е ни прв ни последен проблем што е решен преку твитер. Такада help me help you 😀 https://t.co/R4lhgsDNEe
0ReTweets1Favorites·Details
@kezhmanprvi @CQ6v2ftTGP1Rdd0 Ова спаѓа под Општина Центар. Улицата сеуште не е обработена. Шахтите се обработуваат после асфалтирање. Ме известија дека деновиве ќе ја обработат и шахтата ќе си дојде на свое место.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Darko Kezhmankezhmanprvi3
2Васко Робовалиевcq6v2fttgp1rdd02
3СП.sloboden_pecat1
4AleksandarSrbinovskialeksandarsrb1
5Green Citygreenskopje1
6Шефотthe_chief861
7Aabyepat1enthater1