TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Балзакова @samopolenka
#reach: 12085   ( 703rd )
#followers: 235   ( 15144th )
Толку многу трошоци имам во моментов, но еве пиејќи го првото утринско кафе ја прочитав приказната за Никола, отворив онлајн банкарство и пуштив пари, колку бев во можност 💙. Тие пари мене нема да ме збогатат, ама него многу му значат. Дечки можете сите, без оправдувања! РТ. https://t.co/az6nWjSTXc
4ReTweets5Favorites·Details
Претходниот дечко имаше голем комплекс зошто јас земав тродупло поголема плата. Се надевам дека наредниот нема да му пречи.
0ReTweets3Favorites·Details
@niighttstarr Зошто да те плаши? Тоа зависи само од тебе, зошто би се мажела со некој што не го сакаш? Да не завршиш сама?
0ReTweets3Favorites·Details
@niighttstarr А што треба да раскажува, како се ебава?
0ReTweets1Favorites·Details
@Shisharka_ Дали новио што онј пут га купи?
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Извини вака колку години имаш?
0ReTweets1Favorites·Details
@niighttstarr Хм, па според ова што го читам ми изгледа на размислување на тинејџерка, не на некој со многу години, ама ти си знаеш :)
0ReTweets1Favorites·Details
Многу лошо време дојде. Фирмите наместо да праќаат подароци на мајки кои што не можат да си ги дозволат нивните проидзводи, тие праќаат на инфлуенсерки со фирми, со станови. Болно време.
0ReTweets1Favorites·Details
@jarmilahaas97 Ама баба ти живеела во различно време од нашето. Нема споредба!
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Плава ама Права 😏niighttstarr4
2Шишаркаshisharka_1
3Елоквентнаjarmilahaas971