TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Samuel Rodrigues ₿⚡ @samosvesen
#reach: 45181   ( 369th )
#followers: 6977   ( 374th )
Тешка шизофренија 😂 https://t.co/xzHAIQlqac
16ReTweets56Favorites·Details
Пак со ќосиња мосиња се занимава :)))))
Оди прашај ги како им е на ќосињата што ги напика во затвор за да можеш да избегаш во гепек преправен во жена :)))))))) https://t.co/d1QSyTHsow
5ReTweets22Favorites·Details
2001 се има преправено во жена https://t.co/l9DcSM9Cbe
1ReTweets3Favorites·Details
Каков воен рок бе, ќе се паднам со некој педер ко ретардиранион капетански днeвник па ќе треба нон стоп со грбот до ѕидот да бидам
1ReTweets2Favorites·Details
Или тоа или Лајонес https://t.co/36gKyjPm6B
1ReTweets5Favorites·Details
Овие психовциве што го серат Зеленски затоа што не се предавал на фашистичка Русија се некст левел на ретардираност.
0ReTweets7Favorites·Details
Нема помош за Митко Стоев (хахаха) друже, болен е од терминална ретардираност 😂 https://t.co/urrVXvrGYL
0ReTweets5Favorites·Details
Супермен е побрз од Флеш.
0ReTweets2Favorites·Details
@VlatkoVasilj @Elilusionista25 Па со средно е
0ReTweets2Favorites·Details
Cyberpunk: Edgerunners е топ
0ReTweets2Favorites·Details
@100deutschemark Кога беше вмро на власт чашата секогаш беше полна
0ReTweets2Favorites·Details
@100deutschemark Заев ја испи чашата хахах
0ReTweets2Favorites·Details
Таквите први ќе се предадат ако утре има војна, а тука ми серат за воен рок
0ReTweets2Favorites·Details
@forty_tw0 Ти кажав дека е тешко ретардиран 😂
0ReTweets2Favorites·Details
@Moskopole @forty_tw0 Не можеш да го промашиш, нови акаунти, ама истата ретардираност
0ReTweets2Favorites·Details
@ambrosiusmk *секој месец
0ReTweets2Favorites·Details
@ambrosiusmk *по неколку пати
0ReTweets2Favorites·Details
ASRock X670E Taichi Carrara Review https://t.co/acX1KTyWQl via @TechPowerUp
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
142forty_tw03
2Комесарот Васиљvlatkovasilj2
3100Marki100deutschemark2
4Марк Грег Спутникsatelite_chris2
5Мерлин🍄ambrosiusmk2
6Илузионистаelilusionista251
7Похована шајбнаpohovanasajbna1
8Цандо Големиотcandogolemiot1
9The Keeper 🔱moskopole1