TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Laste Choperot @sandebulevarski
#reach: 340   ( 2372nd )
#followers: 341   ( 11696th )
@legovski Најјако е кога шелби зборува на српски некоја мисла од Паоло Куељо....зен!
0ReTweets3Favorites·Details
@CantonaIsKing7 Гнасиве наши веќе ги планираат парите од продажба, ги заболе курот за нови играчи и трансфери!!
0ReTweets2Favorites·Details
@ednaposebna1 Тури си 2-3 супени лажички маја у финџал😂😂😂утре, заутре ќе си подквасиш млеко!
0ReTweets2Favorites·Details
@CantonaIsKing7 Нешто му се деси после мај месец, психа го утепа, не е ни пола од тоа што беше, веројатно неможе да се помири со фактот дека треба во пензија да оди!!!
0ReTweets1Favorites·Details
@CantonaIsKing7 Како што читав ако е точно Ратклиф е најблиску, незнам кај се арапите...
0ReTweets1Favorites·Details
@CantonaIsKing7 По фејсбук ми налета од некоја група, може и фејк да е, ако го најдам ќе ти го пратам...
0ReTweets1Favorites·Details
@CantonaIsKing7 Некоја цифра од 4-4.5 милијарди како да прочитав, ама ме чуди зошто е толку тивко и нема официјална понуда од арапите?
0ReTweets1Favorites·Details
Mickovski - First Blood, премиерно во кината ширум земјата...со секој купен билет добивате привезок уникатна копија во размер од калашниковот употребен во снимањето на филмот!
0ReTweets1Favorites·Details
На Антони да му сменат нутриционист, нека му појачаат малце на чварки и мрсничко, ко неухранет е, ветер во Лондон да дувне он ќе падне на терен…
0ReTweets0Favorites·Details
@anabezmana1 Пензионер е во попдминати години, што му е друго работа😃
0ReTweets0Favorites·Details
Како бе само за нас ВАР не ги гледа пеналите у уста да им се наебам!!!
0ReTweets0Favorites·Details
Бруно Фернандеж каков материјал за дограма си, копук невиден!
0ReTweets0Favorites·Details
Чукарево Мекгваер за кој кур е уште во игра, со што придонесе за овие 75мин..?
0ReTweets0Favorites·Details
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Uncle Alex 7cantonaisking75
2Ана без Манаanabezmana11
3Брадаlegovski1
4Слепо цревоednaposebna11