TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 0   ( 40070rd )
#followers: 397   ( 9915th )
@markoski_goce Ако ти е добар и дома да си го земеш....
0ReTweets9Favorites·Details
@CrosseeCrossy @Kozica_Cer Па што и да е од тоа семе...
Лек е лек.
0ReTweets3Favorites·Details
@TR1k5teR Е да. Таа играла од љубов и предизвик,а не за чалам и заработка.
0ReTweets2Favorites·Details
@harmonyinmaking Divide et impera.
0ReTweets2Favorites·Details
@Kuglica6 Зошто мислам дека не смеам ни да помислам да верувам на било кој збор од таа уста.
0ReTweets2Favorites·Details
@zoranveli @Fingerprint83 Беа. Се собиравме кај оној што мама и тато отишле на гости кај што има струја,а ние свеќи пијалоци,батерии за касетофонот и луда забава до пред пуштање струја...еее 82/83....
0ReTweets2Favorites·Details
@Kaurkata903 Со стриптизот на зз,ала Катица....бррррфујбљак....
0ReTweets2Favorites·Details
@harmonyinmaking @VladimirJosifo1 И после ,,разурнувач,, со Сталоне и Весли Снајпс не бил пророчки...
0ReTweets2Favorites·Details
@unitedforever08 @1VidiVidi Па кој ги тера? Нели се тајни изборите?
Тој што ги буцка,како да гласаат,не живее во Кичево.
0ReTweets1Favorites·Details
@deadwronger @colombiodmk1 Ама и тоа копиљот да гледа како се шлаканисуваат.
0ReTweets1Favorites·Details
@Kuglica6 Хардкор скопјанец?!?!?!?
На овој еден :Кумановец,Битолчанец,...Вевчанец треба чврги да му мава,да разбере што е ,,хардкор,,.
0ReTweets1Favorites·Details
@TR1k5teR Многу мрда,не се согледува....
0ReTweets1Favorites·Details
@DeteLoso @micetrkaleski Како бе мене не ми се јавиле....
0ReTweets1Favorites·Details
@Pirustija1 Работава,некој го отсцирел своето....
0ReTweets1Favorites·Details
@Pirustija1 Отсвирел!!!!!
0ReTweets1Favorites·Details
@toopersonal_1 Само така... уште и да убијат тоа ,,полицајците,, во Прилеп...
0ReTweets1Favorites·Details
@JasnaMishevska А јас ,,кај Геро,, час и половина...(Мавровица)
0ReTweets1Favorites·Details
И ќе каже некој во есен нема шаренило,се е жолто.. https://t.co/uqQ06SO8PM
0ReTweets1Favorites·Details
@realTotoMK @BrankoTricko @Zoran_Zaev Ако е така,донирам: бензин,нитро разредувач,дизел....
0ReTweets1Favorites·Details
@Or_Spit Кај се заборава таа скината фармерка и таа тетовирани подлактица...
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Шербетcolombiodmk15
2Fever ☣🦠😷💀deadwronger5
3Александарtr1k5ter4
4Justiceharmonyinmaking4
5Јордан Пиперкатаkozica_cer4
6ТАМУКАЈШТОВЕЧНОСОНЦЕСЈАЕtamukajsto3
7СтојкоГолемиотstojkogolemiot3
8Нервознатаtoopersonal_13
9Кичеецотunitedforever082
10Види Види1vidividi2