TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 16865   ( 1112nd )
#followers: 2128   ( 2068th )
Дечково има нешто да ви каже во врска со струјава.

Зборувам за стручен човек кој го работи тоа.

Читајте доколку сакате 👇
33ReTweets66Favorites·Details
До кога? До кога ќе лекуваме деца вака?

За Арачиново во рекордно време се изнајде начин а за лекувања државава има ли чуено.

Каде тераме бе луѓе! https://t.co/T3AG0YMpGt
7ReTweets16Favorites·Details
Pingvini u nesvest pagjaat
0ReTweets2Favorites·Details
Буквално понекогаш имам ден кај што само сакам да седам и плачам...
0ReTweets1Favorites·Details
Па добро луѓе до каде ќе се оди!

Што е со извршителиве, што е со закониве, гледа ли некој што се прави, согласно закон ли е!?

Ало осакатувате луѓе!

https://t.co/PNJcwcYYX5
0ReTweets1Favorites·Details
Кој кур е таа извршителка бе има ли некој увид, да ви се посерам во душата што уживате кога некок трпи голгота.
0ReTweets1Favorites·Details
@iceman_2727 епа она, лева рака десен џеб....
0ReTweets1Favorites·Details
другарка се сели за Британија
*ред тага
*ред среќа
0ReTweets0Favorites·Details
@iceman_2727 Прво за да се направи сирење и кашкавал треба да се стави уште нешто во него што се купува+трошат големи количини на цедила и филтри што се скапи. Трето, млеко снемува+скапа струја.
Последно, технолози си отидоа во Германија нема да има кој да им работи ќе затвораат малите.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Раиконенiceman_27272