TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шерлоче бисер балкански @sherloche
#reach: 48507   ( 549th )
#followers: 2202   ( 1825th )
#2
Само што добив порака на страната за полесно наоѓање крв од пациенти со прележан Ковид 19.

Неколкумина се спремни да донираат крв со прележан, ако има некој потреба од А позитив, 0 негатив и 0 позитив.

Споделете за ако некој има потреба да ги поврзам.
36ReTweets18Favorites·Details
#3
Итно е потребна Конвалесцентна плазма А негатив!!! За Др. Патрик Мат. Ајде РТ РТ РТ РТ
33ReTweets8Favorites·Details
#4
Денес имам објавено 4 апели од луѓе што бараат крвна плазма од прележан Ковид и денес има еден куп собрани да слават победа. Стварно не знам кој проблем го имате ама очигледно не ви се живее.
7ReTweets54Favorites·Details
#5
Se bara plazma od pacient izlekuvan od COVID 19 B+.
Ve molam kontaktirajte me.
🙏🙏🙏
078385057 Kate.
5ReTweets0Favorites·Details
#6
Еден протест не направија против Северна сега на секој твит на странец кај што употребува Северна му пишуваат дека е Македонија. Лавови зад тестатури.
6ReTweets33Favorites·Details
#7
Некој да не издава апартман или гарсониера во Центар, Карпош или Козле?
2ReTweets0Favorites·Details
#8
Озбилно е ова со Бучко?
1ReTweets3Favorites·Details
#9
Бучко што беше во коалиција со Грујо. Добро, ги избркавте сите оние кои не ви ќутат, приберете ги ваквите потрошени политичари што освен криминал друго не напраиле. Следно Груевски земете го и стајте го вицепремиер за европски прашања.
2ReTweets5Favorites·Details
#10
@JumalaTuoni Илија Димовски? За него збориш ваљда
0ReTweets2Favorites·Details
#11
@alexaaatray Нема ден без нова глупост.
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@alexaaatray Поаено да не се праи, помалце штета ќе има
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@alikiaj @alexaaatray Искрено после ветото со никој не би преговарала ако јас се прашувам. После доаѓањето на Меркел и изјавата да смениме име и почнуваме преговори за на крај една мизерна Бугарија да ни глуми јака држава за мене е понижувачки.
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@alikiaj @alexaaatray Се прашувам јас на избори. Него, иднината ќе каже дали е добро или лошо ова.
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@Skraci Специјален преговарач со Бугарија ќе бил.
0ReTweets0Favorites·Details
#16
И кај нас има едни такви што нарачаа кршење на "Дамар" и камења по лгбт лицата, а уствари се утепаа од правење оргии на Халкидики. https://t.co/SoyCFriK7H
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1alexaaaalexaaatray4
2Cosmopolitanalikiaj2
3ЖРТВА НА КАПИТАЛИЗМОТjumalatuoni1
4Скрачиskraci1