TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

штикла 👠 @shtikla
#reach: 19702   ( 1011st )
#followers: 838   ( 5439th )
37ReTweets17Favorites·Details
Сменив пасворд на инстаграм, при повторна најава со новиот пасворд не ми стига безбедносен код по смс, па не можам да се логирам. Фак мај лајф 🤦‍♀️
0ReTweets8Favorites·Details
Ако неделата се познава по првото понеделничко кафе, господ на помош. 🫣
0ReTweets5Favorites·Details
Ако не успеам да си го вратам инста профилот мака ќе ми биде само за меморис од децата🥲🥲🥲
0ReTweets2Favorites·Details
Како и обично уште во понеделник ми се лоши што во сабота сум на работа.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии