TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скратен Корнер @skratenkorner
#reach: 82020   ( 136th )
#followers: 425   ( 9430rd )
Дечки, работи кои би ги кажале на фудбал и за време на секс?
33ReTweets48Favorites·Details
Ерменија - Македонија https://t.co/gKQyLGh4gk
12ReTweets45Favorites·Details
Од кој фудбалски клуб и фудбалер е вашиот прв дрес?
Би било фино да споделите и фотографии доколку имате. 😁
11ReTweets39Favorites·Details
Да ги биравме, немаше вакви убави да ги одбереме ❤️🇲🇰❤️
Напред Македонија! https://t.co/8tfYhjt1C5
9ReTweets41Favorites·Details
Едно во мала до горе, за тој со портокаловите тренерки од #СкратенКорнер https://t.co/8Ik5WPJEA7
8ReTweets31Favorites·Details
Уште едно во голема до пола, па да ти раскажам - како со Рајкард се скаравме поради тоа што се гледав со ќерка му.
Еј, кога ќе ти побара сметка набилданион од #СкратенКорнер, кажи му платено од мене. https://t.co/tnZRTjiDqW
8ReTweets29Favorites·Details
🚨 Нова епизода на #СкратенКорнер! 🚨

Овој петок, екипата на #СкратенКорнер ве прашува: Дали постои „Топ четворка“ во Премиер лига? 🧐

И не заборавајте да стиснете SUBSCRIBE 😁
https://t.co/frP5wVWL9N
10ReTweets20Favorites·Details
@HarleyQyes Види...
Техниката секогаш е компетитивна предност и се забележува доколку некој не ја поседува доволно. Но сепак, големината сама по себе е квалитет и носи опции и вештини кои техниката не може да ги преслика 🤷🏾‍♂️
Точниот одговор е комбинација од двете.
Значи, Златан Ибрахимовиќ?
7ReTweets9Favorites·Details
Како оди денов, дешки?

Само да ве потсетиме дека утре излегува нова епизода на #СкратенКорнер 😁🥳
Бидете така! https://t.co/ONHZpYkLt6
9ReTweets21Favorites·Details
Добро утро, дечки!
Побрзајте ако пиете кафе со млеко, после 12 само црно кафе пуштаме.😄

Да чуеме кои се вашите прогнози за Манчестер Сити - ПСЖ? https://t.co/jHl0QJggYo
5ReTweets32Favorites·Details
Да дочитам новинава, па ќе ти раскажам зошто слободен удар беше како пенал за мене.

Американо и Аква Пана, а за дечково од #СкратенКорнер кратко Еспресо и Сан Пелегрино. https://t.co/JjCqyTvNva
6ReTweets28Favorites·Details
Шефе, што викаш, ќе ги тепаме ли Исланд? https://t.co/TpffLo14Ey
6ReTweets26Favorites·Details
📣 Нова епизода на #СкратенКорнер!

Во неа решивме да зборуваме за домашниот фудбал. Каков е статусот во моментов и што очекуваме во иднина? Дознајте од панелот на #СкратенКорнер.

Не заборавајте да стиснете SUBSCRIBE 😉
https://t.co/gzd8FvSkCY
8ReTweets19Favorites·Details
Ајде типсери, да ги видиме вашите прогнози!🧐
Одговорете точно и добијте ваучер од нашиот маалски другар @SportLifeBet
Одговорете ни во риплаи. https://t.co/wnk9fSNtKi
6ReTweets21Favorites·Details
Еве и доказ дека знаењето се исплати 😁
Овие петмина среќници си добија ваучер од @SportLifeBet 🎉🎉🎉

Честитки, дешки!
Продолжете да гледате #СкратенКорнер 😉 https://t.co/mCdvBa3E4Q
6ReTweets12Favorites·Details
Каков е статусот на македонскиот фудбал и зошто треба да пратиме македонски фудбал? 🤔

Дознајте во новата епизода на #СкратенКорнер!
https://t.co/gzd8FvSkCY

Не заборавајте да стиснете SUBSCRIBE 😉 https://t.co/Kp34e8qzXk
5ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1K-Real1krealdeal9
2логотворецchackalitza5
3МилаШилаmilashila94
4Леголасvajldy4
5Pindarkurka_323
6Внучко🇲🇰nadedovnukot3
7џеновезеpaulokoljo3
8𝙎𝙥𝙤𝙧𝙩 𝙇𝙞𝙛𝙚sportlifebet2
9Руиriste_g2
10Chinchilinhochinchilinho2