TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Soleimani @soleimani_quds
#reach: 98595   ( 22nd )
#followers: 1857   ( 2362nd )
👉Упознајте го Никола Наумоски 👉 братучед на Шеќеринска, бивши шеф на кабинет на Шилегов и релативизатор на секое деградирање на Македонија. https://t.co/hM77vXSMSV
61ReTweets194Favorites·Details
СЛОБОДА ЗА ЛАМБЕ !!
БИТОЛА❤ https://t.co/LosMhwpuT3
56ReTweets205Favorites·Details
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/TzuKKNkWjF
52ReTweets223Favorites·Details
Утре, ќе ви се деси НАРОД https://t.co/HgsFscnnhN
56ReTweets149Favorites·Details
До кое дереџе не донесоа северџаниве🤨 https://t.co/ul71IATqAO
55ReTweets134Favorites·Details
✊️✊️✊️✊️ https://t.co/MgbhtuXKCG
50ReTweets166Favorites·Details
Пиша некој дека еден од судиите на кој му се продолжува мандатот е роднина на Адеми или мора се јас да ви кажувам? https://t.co/hq5P5HyAhM
49ReTweets136Favorites·Details
8% и многу е доверба во судството.. https://t.co/6jKlY5soim
45ReTweets139Favorites·Details
Сиромашните да не се грижат за цените на бензините, секако немаат коли - социјалдемократката Мира Дизел https://t.co/G6OTDcxDn5
41ReTweets120Favorites·Details
Левица✊️✊️✊️ https://t.co/qcA4eHrSgi
34ReTweets148Favorites·Details
Општина Кисела вода за прв пат не положи цвеќе пред споменикот на Пушкин. @GjorgjieskiOrce и ти стана НАТО-апологет што бојкотира руска култура. Епа Калето нека ве гласа https://t.co/C5hHS0QOzD
36ReTweets96Favorites·Details
Моментално се на бајачка од уплав да им забае🙏 https://t.co/fWA6N2WTvc
29ReTweets103Favorites·Details
Герасимовски во Центар го уништува и она малку зеленило што е останато!

@NikolaNaumeaux кај се паркобраните да гушкаат дрвја? Или нема долари - нема протести против режимот? https://t.co/GAUhnoWnTT
28ReTweets87Favorites·Details
Зошто со еден советник, Алијанса добила директор на ЈП, 36 места во управни одбори и заменик-директор во секое јавно претпријатие? https://t.co/ZZtR1qYgPx
24ReTweets52Favorites·Details
ДАЛИ ТИМЧО СЕ ЈАВУВАШЕ ВО СИТЕЛ ДА СЕ ПОВЛЕЧЕ СКАНДОЛОЗНАТА ИЗЈАВА? https://t.co/Q3HraGpPsW
22ReTweets32Favorites·Details
👉Украинските националисти за време на повлекувањето го запалија дрвениот скит на Свјатогорската лавра

🔗 https://t.co/K9hsVKV00j https://t.co/LByM5sgOC1
20ReTweets38Favorites·Details
💕💕💕💕💕💕💕💕💕 https://t.co/OMimZPOEuF
17ReTweets58Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ВМРО-ДПМНЕvmro_dpmne4
2Орце Ѓорѓиевски / Orce Gjorgjievski 🇲🇰gjorgjieskiorce2
3Христијан Мицкоскиmickoskihm1
4Timco Mucunskitimcomucunski1
5Nikola Naumeauxnikolanaumeaux1
6Општина Кисела Водаo_kiselavoda1
7Alex Milevskialeks13x1