TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сомнителен 🇲🇰🇪🇺⚡️🇺🇦 🇺🇸 @somnitelen69
#reach: 20613   ( 452nd )
#followers: 1826   ( 2478th )
Дали 155те портали кои се ранат со руски рубљи ќе ја објават оваа вест? Не а?
Или пак 450те профили на твитер кои штанцаат фејк њуз?
И тие не се ја објавиле?
Па како така? 🤡
✅ На дневен ред имаат перење на просечни мозочиња и се палат на дугме ама вие уште не ги разликувате. https://t.co/mSxcVhZc8p
22ReTweets78Favorites·Details
Се изрикавте за 78%, за на крај да испадне дека било 17.8%. Ебате новинарите и баба ми може да биди новинарка во ова време од кревет. Ајт сиктер. https://t.co/fvzT5na0kD
13ReTweets30Favorites·Details
Ама како викаа ОБИЧНА НАСТИНКА.
Нека стои ова тука. https://t.co/sa0RUka5jJ
7ReTweets32Favorites·Details
Буткање пред руска амбасада за визи во русија јер нели нов светски поредок. Апасиев веќе имал дипломатски?
Кога ќе е масовното селење?
4ReTweets40Favorites·Details
Си пушташ лична карта во општина да извадиш документ и ти ги пуштаст документите јавно на апликација сите да имаат пристап.
Очекуваме сега вадење кредити на туѓи имиња. https://t.co/az3KBU6yc8
6ReTweets28Favorites·Details
Ги чекам русофилите да ја објават сликава и да напишат нов светски поредок, за да им кажам дека овие на сликава заедно имаат 24 trillion gdp, а ЕУ и УСА се 40 trillon gdp. Каде се парите? https://t.co/l1moiAw3Cx
4ReTweets33Favorites·Details
Пропагандата или хистеријата на дпмне оди преку порталот express mk.
Секој наслов им е од таму повлечен.
Дали овие се следни по Маријан Доказ, спонзорирани од сомнителни извори?
Одговорни лица:
Катерина Златановска Попова
Драган Чешмеџиски https://t.co/FDQIvIl8SA
6ReTweets19Favorites·Details
Имаш
Глуп
Поглуп
Најглуп
И тука е веќе Левица, сектор глупоќа. https://t.co/pmc7ul8erq
0ReTweets29Favorites·Details
Чисто да напраиме една блок листа, имате во коментари русофили. You're welcome. https://t.co/viHWiXIWsl
1ReTweets9Favorites·Details
Трета смена или подранивме? https://t.co/uLL1VGOW0o
1ReTweets4Favorites·Details
@SlavicNorman З.З. Е со пари уште пред политика.
0ReTweets3Favorites·Details
@toilet_paper10 Не ви е во полза, типчето е американска стрсна.
0ReTweets3Favorites·Details
@ddimkooooo @toilet_paper10 Да го прашаат него дали смеат да го направат тоа.
0ReTweets2Favorites·Details
@toilet_paper10 Јер русофил, ти текнуе?
0ReTweets2Favorites·Details
@dragi_crni Лекарите не се под 2000 евра.
0ReTweets1Favorites·Details
@cozy_lego Уште две бекатон коцки да ставеа и топ
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ꑭᑎỖ𝕣мα𝔫ꑭ Ataman i Dardanisëslavicnorman10
2Раск🅰️жу🅱️ачотtoilet_paper103
3Maximus Meridiusmomaksamedisona3
4Dimkoddimkooooo2
5Арогантенcozy_lego2
6Кафеџика☕kafedzikata2
778%marsedonec2
8PeterMan 🏳️‍🌈🇪🇺🇲🇰analyticasgard1
9Коза Ностраkosanostra20211
10Драги Црниdragi_crni1