TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

JaneDoe @sonjatd
#reach: 57343   ( 53rd )
#followers: 7237   ( 361st )
Ова више не е ни смешно. https://t.co/iJirtiAAnp
36ReTweets130Favorites·Details
Некои тука воопшто не ви завидуваат и не оговараат за тоа што сте направиле или каде сте биле. На некои им е драго да гледаат среќни луѓе. Не знам дали го знаете тоа.
14ReTweets80Favorites·Details
@apriloneilninja Избегани беа.
0ReTweets12Favorites·Details
@KatttP Ама и овие со фоткава
0ReTweets9Favorites·Details
@jungle_dancer Филхармонија бар
0ReTweets7Favorites·Details
@Roma92377181 Овој никад не бил ок со главата ама последниве години ептен не е ок
0ReTweets5Favorites·Details
@goranman2 Ако се чувствувате глупо денес сетете се дека Државен архив два дена се расправа на фб
0ReTweets5Favorites·Details
@Dr_Koljo @Prikazna1 Има причина зошто бегаат. Од она што ми кажаа било долга приказна. Многу ми е жал за децата пред се поради тоа што овој систем никогаш не ја слуша нивната страна 😔
0ReTweets4Favorites·Details
@i999y И други да шетаат да добијам инспирација
1ReTweets0Favorites·Details
@ArslaJeMeniBog Ти реков не се радувај се нешто ќе најдат да поправаат
0ReTweets3Favorites·Details
@JasnaMishevska @TheRealRubinBt Исто. Што ни е проблемот еве нз
0ReTweets2Favorites·Details
@Viktor_Stevich Зет ми и сестра ми се иселија од Лондон у Калифорнија баш заради ова
0ReTweets2Favorites·Details
@rmcfmk Ти си на ред сега, соочи се 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@peseva Менгеле
0ReTweets2Favorites·Details
@Dr_Koljo Преубави се алал да ти е
0ReTweets2Favorites·Details
@Dr_Koljo Многу ми е криво мене ич не ме бива за ова 😔
0ReTweets2Favorites·Details
@Skraci Откако се изнашетаа со државни пари со таа.
0ReTweets2Favorites·Details
@neskafeNA Таман да искречат и да средат за лето
0ReTweets2Favorites·Details
@neskafeNA Нека одат по продавници за техника да запленуваат грамофони оти тие се причина за вакво 'ѓубре'. Ако се нормални еве нз
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ФИЌО 🫥fraerot14
2družermcfmk12
3РОМАroma923771816
4др. Кољоdr_koljo5
5Cosmic Glue🌠jasnamishevska4
6Кашлицаkashlicataa4
7Elliepeseva3
8April O’Neilapriloneilninja2
9Εφτελιαeftelijanamajka2
10Др Арсланагићarslajemenibog2