TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јасмина Чентовска @sorospija
#reach: 10145   ( 2191st )
#followers: 4162   ( 764th )
#1
+ вчера ни се роди керќа https://t.co/KrnXINxEG0
3ReTweets77Favorites·Details
#2
Со колегите и колешките , го живееме најсветлиот период на нашата професија. Министерката ќе треба да назначиме до пензија да министерува.
Сериозно сум среќна и се чувствувам ценето и наградено за трудот <3
Пола од министриве , барем 50 % да се трудеа како Мила, ќе не "биде". https://t.co/hJVUWY01Ye
3ReTweets20Favorites·Details
#3
Ова лето ќе се памти...mp3 https://t.co/URiZWeGfdC
0ReTweets11Favorites·Details
#4
Нашиве доктори и како Меси да ги платиш, пак ќе земаат пликце, мито,вискич и сл.
1ReTweets4Favorites·Details
#5
Сум прележала анксиозност, неколку пати. Ништо посебно.
0ReTweets5Favorites·Details
#6
А на себе го имам најубавиот мирис- мирис на мајчино млеко по маицата.
0ReTweets3Favorites·Details
#7
@BlueBitchLady Од кога останав трудна, на мене се сехи само наочариве со диоптер кои ги купив денеска
0ReTweets2Favorites·Details
#8
@JasnaMishevska @tikemikazes Многу клиенти, мали капацитети. Биди упорна со центар за социјална работа, детска заштита
0ReTweets2Favorites·Details
#9
@msoldieroflove @exmitevskad Ама како мпже секс и доење у јавност да се стави во иста реченица. Вие што тресетд глупости вакви, мајки ли сте, сте доеле ли или хејтерки очигледно долго време без секс ни у јавност ни у тајност.
0ReTweets2Favorites·Details
#10
@msoldieroflove @exmitevskad Како и за милион други женски проблеми.Жалосно, ама ќе се освести кога све ќе и се тупне од глава.
0ReTweets2Favorites·Details
#11
И во вакви случаеви највеќе ме нервира женската ( не)солидарност. Очекувам дека жените се побројни и побрутално ја нападнале и не и дале поддршка! #Општество https://t.co/2h6dgkaDt4
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@tome_corner Плав дијамант - као некоја турбо фолк група
0ReTweets1Favorites·Details
#13
Глупоќа part II https://t.co/SGcNgmZFqX
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@Igor67354176 @kataNAtase @lionmama3 @BlueBitchLady Која е оваа бе луѓе, одамна поглупи риплаи немам прочитано. Запнала секс па секс. Колку е глупа да сум машко нема да ми се дигне,и лезбејка и пијана и дрогирана да сум не би имала секс со ваква греотичка.
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@cccruella Гочем успех после месец дена и притисок толкав што конечно е уапсена да ти кажам.
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@msoldieroflove @exmitevskad Таа една смрдла што ја ретвитав сега, што се чудам дека постои такво живо биче, уште жена - ужас.
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@mianapolis @gugutka_utka Нема нешто поубаво што видов на интернет. Браво <3
0ReTweets0Favorites·Details
#18
#19
@goranpfcmkdsk Поидитиотски коментар, здравје. Секакви сељаци користат твитер.
0ReTweets0Favorites·Details
#20
И глупоќата е природна ко што се гледа https://t.co/3t6pCjMzNL
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Македонско девојчеmsoldieroflove3
2Дарлаexmitevskad3
3Antlia Dwarf 🌠jasnamishevska2
4🚥катаринастопареска🚥katanatase2
5Анастејжа Биверхаузенbluebitchlady2
6Баба Ванѓаtikemikazes2
7Rubin Jovanoskitherealrubinbt1
8Жaне oд кaдрoвocccruella1
9Igorigor673541761
10Професор Цветковиќtome_corner1