TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шпанецот_57 @spanecot_57
#reach: 42830   ( 619th )
#followers: 419   ( 9485th )
Фраериште 👊👊👊 https://t.co/ucBYQxVC2z
41ReTweets251Favorites·Details
Добро утро https://t.co/VUJuFdZRWC
0ReTweets11Favorites·Details
Вие што ставате слики од теретана по дома вака ве замисмувам дека вежбате https://t.co/qKjOGdAygS
1ReTweets8Favorites·Details
🔥цицки🔥 https://t.co/rU9M90C9eW
1ReTweets2Favorites·Details
Џандарите станаа најголемите деликвенти и рекетари кај нас секоја чест на исклучоци тоа го направи политиката и поделбите, вашето ВМРО вашето СДС сега голтајте си
1ReTweets1Favorites·Details
@Act_A__Fool @StojkoMojov Од некој џандар кодош од овие што се плашат сеге за работното место па ги исцинкарил другите за да си ја спаси сопатвената кожа, веќе видено Македончето секогаш страдало од шпиуни уште од турско па еве се до денес
0ReTweets4Favorites·Details
🔥цицки🔥 https://t.co/sMiaesj9Wb
0ReTweets4Favorites·Details
🔥цицки🔥 https://t.co/fwsCUDs6qo
0ReTweets4Favorites·Details
🔥цицки🔥 https://t.co/is67GjH1dY
0ReTweets4Favorites·Details
Денес е понеделник а вие на заборавајте да вежбате секој ден

Добро утро https://t.co/MdbzQXD1Sd
0ReTweets4Favorites·Details
@alexaaatray Некој од сељачкото крило, се додека не се врати некој од скопското крило од оние Бранковистите СДС ќе тони се повеќе
0ReTweets7Favorites·Details
Јас твитам само убави жени и #третасмена и поради тоа ме блокираат и избегнуваат иако на никоја или никој не им се слајднувам во ДМто никој не замарам и никој на навредувам, овие со политиката се 100 пати погнасни и побезобразни од мене

Тоа е МК Твитер.
0ReTweets7Favorites·Details
Мојот сон за идеално поминат неделен ден е ова 👇 https://t.co/1CP9PpVuvV
0ReTweets3Favorites·Details
На која да и пишам во ДМ ќе те наполнам како Ливерпул/Манчестер денес?
0ReTweets3Favorites·Details
🔥цицки🔥 https://t.co/oeNBaJU8US
0ReTweets3Favorites·Details
🔥цицки🔥 https://t.co/8hGNk7ISMK
0ReTweets3Favorites·Details
🔥цицки🔥 https://t.co/rurZCjHQDn
0ReTweets3Favorites·Details
🔥цицки🔥 https://t.co/ho0WEzfFpv
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Vlado Kocani Gospodact_a__fool3
2Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov3
3Rabbit of Caerbannogcaerbannogof2
4Злобната 👑😈❤theuniqueevil2
5Jackie Omaminamaca2
6Sestra Milosrdnicasestramilosrdn12
7Морковчеturchinche171
8alexaaaalexaaatray1
9TheAccountanttheaccountanter1
10Ботаничаротbotanicharot1