TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sramezliva Masturbatorka @sramezlivam
#reach: 13948   ( 2197th )
#followers: 1068   ( 3768th )
#1
@Mile_Panika Османи рече дека ќе бил полицискиот час за викенд од 19 а ако од ДУИ кажат тогаш нема причина зошто да не им се верува, нашиве и така играат како они што им свират. За Велигден 4 дена полициски за Рамазан бајрам одеднаш ќе снема заболени.
Тоа е нашата чудесна земја.
1ReTweets15Favorites·Details
#2
@tome_corner @Kozica_Cer Нема по мизерно од тоа кога маж ќе почне да се фали колку жени ебел. Штом се фали знајте дека тоа е фрустрација, вистински ебац никогас зените не ги гледа како бројка.
Срамота е бе човече, на 60 години ти као некој клинец се фалиш колку си ебел. Абе ти 6 ако си опнал добро ќе е.
2ReTweets12Favorites·Details
#3
@nakurcheniot @bruno2101978 @TheFitzzz Господ да ти го позлати рачето што му го спопика на кретенот и покажа какво лиццемерие владее во нашево општество. Додека е човек жив е предмет на потсмев а откако ќе почине е голем човек, хуманист и што ли уште не.
0ReTweets15Favorites·Details
#4
@tome_corner Томе, не се држи жена со храна, тоа важи за мажите, за жена треба убав збор и добар секс. Слушај што ти збори дада Сања, со јадењето ќе ти порасне само холестеролот и мешето, а она ќе си најде некое затегнато меше и све остало. Значи убав збор, предигра долга но да не заспиеш....
1ReTweets9Favorites·Details
#5
@JankoIlkovski Полицискиот час не ме ограничува во работите што би сакала да ги правам туку стравот од вирусот, а тоа не се укинува ни со закон ни со уредба.
0ReTweets9Favorites·Details
#6
@GoLemiot_Brat Нема да има карантин, слушајте дада Сања што ви кажува.Ако добро го слушавте Филипче а не само извадени од контекст наслови на портали ќе сфатевте декас тој рече дека е време за лична одговорност а не државата да им забранува.
1ReTweets6Favorites·Details
#7
@GoLemiot_Brat На изнудено прашање дали е можно да се воведе карантин одговори нормално како и секој што би одговорил па макар имало и еден заболен, Да можно е, што очекувавте да каже не е можно?
Еве јас тврдам дека нема да има карантин за оделни општини, затоа што тоа е невозможно да се спрове
1ReTweets5Favorites·Details
#8
@ashik__aisha @lakcrvenii А што си се толико узбудила, ниси ваљда толико изненаџена што је уопште неко пристао да те узме?
1ReTweets5Favorites·Details
#9
@Mile_Panika Слават лугето, не се будали ко нас останатите што за велигден се сокривме во глувчешка дупка.
0ReTweets7Favorites·Details
#10
@tome_corner Штом Биљанка вика дека не те мења за ништо на светот ја ич не се секирам, тоа значи дека сеуште си во возно стање. Пошто жена да го каже тоа или треба да имаш дебел новчаник или тврд к.р, а сите знаеме дека ти пари немаш и си издржувано лице.
1ReTweets3Favorites·Details
#11
@tome_corner Стари, пак си збркал лековите. Нели Сине вчера беше невина, како сега трудна? А што се однесува до Биљанка јас мислам дека и тука немаш место за секирација, освен ако Биљанка не е новата Марија Магдалена.
1ReTweets3Favorites·Details
#12
@rnixn Има и друга замка, дали родителите и ќерката и синот кои живеат на различна адреса и имаат различно презиме не се семејство?
Мислам ова не да е кршење на закон, туку школски пример. Прво треба да свикаат парламент да сменат законпа тогаш, инаку ќе створат само коонфликти.
1ReTweets3Favorites·Details
#13
@Zaumna_sila1 @MilaShila9 Абе а спомне човек кафана сите се пронаогате, ама кога ќе се спомне црква или нешто духовно е тогаш тешко ви оди пронаогањето.
1ReTweets3Favorites·Details
#14
@Biljankata @tome_corner Тоа ти е Биљанке кога гаволот не ти дава да си заминеш не ти дава. Ама па знаеш како викаат старите, има и бетер. А кај и да е време му е на Томе да се смири после ќе ти јаде од рука. А ти си млада имаш време да исправиш грешка 😄😄
Се шалам, нека ви се множат заедничките години
0ReTweets6Favorites·Details
#15
@VFilipche @Serkme_ Лугето не се бројки, секој загубен човечки живот е катастрофа.Она за што сега треба сериозно да се дискутира и размисли, дали прераното и одеднаш укинување на мерките може да загрози нови човечки животи и да предизвика нови жртви. Мислам дека на крај ја оплескавме работата.
0ReTweets5Favorites·Details
#16
@JankoIlkovski Јас мислам дека кафаните треба да биде последното нешто што ќе се отвори, затоа што како прво не е неопходно, друго не сум сигурна колку се запазуваат основните хигиенски услови во добар дел од нив.
Но она што под хитно треба да се нормализира е градскиот превоз.
1ReTweets2Favorites·Details
#17
@Kalabalak_ Зашто овие од комуњарскиве телевизии се изживљаваат само врз Шилегов, што им згрешил човекот?
1ReTweets2Favorites·Details
#18
@MilaShila9 А веројатно ни вируси не вирејат во кафана пошто корне на алкохол. 😀
1ReTweets2Favorites·Details
#19
@tome_corner Томе, држ се ти до кулинарството и не се замарај со теми кои се Шпанско село за тебе, не шири барем ти непотребна паника мегу лугето, не за друго туку поради годините може некој и ќе ти поверува.
0ReTweets4Favorites·Details
#20
@tome_corner Доволно е што знам дека нема врска с мозок и здрав разум тоа што вие го ширрите како противници на нешто за што немате поима ниту како функционира.
Јас знам дека тебе кур те боли за 5Г туку целта ти е да се приклучиш кон групата која е ин во овие луди времиња. 1/2
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1МилаШилаmilashila957
2Emilijanoemilijanoj55
3Професор Цветковиќtome_corner51
4Синеcorner_4340
5Јанко Илковскиjankoilkovski19
6The Lyric Tenorlirskitenor17
7KoToTamoPevavladimirjosifo113
8Biljana Mladenovskabiljankata10
9Маче| 🇲🇰vlatko100janosk9
10Сараsmilenk08