TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

STARIOTsoSPIRIT @stariotsospirit
#reach: 4845   ( 1583rd )
#followers: 3285   ( 1164th )
@ZoranGega ви -фи радио ...Врапчиште -Форино
2ReTweets3Favorites·Details
@posleDIKnaPIK го предупредив! сабајле! https://t.co/s6eyN3eZaG
1ReTweets2Favorites·Details
@paparov ќе ти никнат крилца и ќе почнеш да какаш тулумбички со големина на смоки!
1ReTweets2Favorites·Details
@MacaSJK ова звучи како почеток на сценарио од порнхуб
1ReTweets5Favorites·Details
@schlierenzauero уште да му се измочаше ..
1ReTweets1Favorites·Details
@paparov не ! - првата вода од гравот да ја фрлиш!
1ReTweets1Favorites·Details
Кај Ивица проверија?!
0ReTweets3Favorites·Details
@SolarNik пишманаџија
0ReTweets3Favorites·Details
0ReTweets3Favorites·Details
@Bouqet100 ајвар не се јаде од тањир
0ReTweets3Favorites·Details
@MarijaDanilovs1 од оваа среќа си пробала ?....нова е во нашиот град https://t.co/v2zDNOan5l
0ReTweets3Favorites·Details
@Viktor_Stevich што не ти беше јасно претходниот пат?!
0ReTweets3Favorites·Details
@kamshikar бира сингл малт
0ReTweets5Favorites·Details
Дедо ми викаше : " глуп народ -силна држава !" .. па БЦ викаше : " народот е у право и кога греши !" .. Јас викам : " глуп народ - глупа влада - пропала држава!"
0ReTweets5Favorites·Details
@Nedopirliva1 тоа ради "брковите"?!
0ReTweets2Favorites·Details
"Премногу сум " лев" за да се зачленам у Левица "
0ReTweets2Favorites·Details
@the_machine10 Он возел нова кола и ја баталил кога му дотраала и ти му се фалиш дека си свртел круг со неа ?!а он и набил километража ?!
0ReTweets2Favorites·Details
@TigarTigrovix @BeelyanaS Napraj edna caj & ajran party
0ReTweets2Favorites·Details
@Colombiodmk1 @Bouqet100 кој ти е крив?
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jack LaGuardia from Pancharevopaparov9
2Патлак илити пиштолposlediknapik3
3ашеashe_wdc3
4Виктор Стевичviktor_stevich3
5Професоротthe_machine103
6🏴‍☠️TigarTigroviç🏴‍☠️tigartigrovix3
7Букетbouqet1002
8СуПеРмЕнКа 😷supermenkata2
9Marija Danilovskamarijadanilovs12
10Гуру де Коркаш™bejbiboy22