TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јане Стефанов @stefanovjane
#reach: 95367   ( 215th )
#followers: 5295   ( 551st )
#1
Мене ова ме плаши повеќе од #COVID19 https://t.co/USJO0AcA0A
37ReTweets126Favorites·Details
#2
Скокај женски! Летај женски! Бори се за женски права! #8март https://t.co/vgvGY3peLK
27ReTweets92Favorites·Details
#3
Последниве случки со вирусов ме тера да мислам дека има нешто во човекот што го тера на самоуништување. Сега чекаме лето да дојде па температурите да го намалат ширењето на вирусот. Чекаме природата да ни пмогне дека самите не можеме. Да пукне Сонцето да исчисти. Потоп ни треба!
15ReTweets120Favorites·Details
#4
Денеска (22 март 2020) во високото плавило отиде Драгица Крајческа, падобранка која има постигнато врвни резултати, наставник по падобранство, судија и мајка. Белегот што го оставила во Македонското падобранство уште се чувствува во секоја наредна генерација нови падобранци. https://t.co/8nGOzhwiDU
8ReTweets105Favorites·Details
#5
Ајдеее... нов бизнис на повидок, лажни лични карти за пензионери.
14ReTweets71Favorites·Details
#6
Мода пролет-лето 2020
Новата модна линија на Елена Лука. https://t.co/5XDDga9KhJ
16ReTweets40Favorites·Details
#7
Денес е Светски ден на свесноста за аутизмот (#WorldAutismAwarenessDay) — ден посветен на информирање и активизам за аутизмот https://t.co/h0Xadj9o8v
17ReTweets29Favorites·Details
#8
Поповите од Велес можеа едноставно да го осветат облакот света водичка да паѓа и завршена работа ефикасно и ефективно... се мене ли да ми текнува.
9ReTweets49Favorites·Details
#9
Шо би рекол Тагоре: "Каква и да си, дојди. Не се колебај при облекувањето..." #поезија #СедиДома
8ReTweets49Favorites·Details
#10
Самоизолацијата ја претворивме во готвачки маратон. Вие како?
0ReTweets72Favorites·Details
#11
#КарантинИгра
Сликите си ја маичката што ја носите во моментов, што ви е за по дома ...
еве јас прв... https://t.co/qZSQ3rHYyM
8ReTweets48Favorites·Details
#12
Во пакетот мерки на Владата треба да влезе и легализацијата на рекреативната употреба на марихуана. Така вишокот што го имаат локалните легални производители ќе ги релаксира луѓето и полесно ќе се #СедиДома
6ReTweets53Favorites·Details
#13
плизз РТ https://t.co/OWKl7EWXNe
14ReTweets27Favorites·Details
#14
Вакво сакам, електромобил направено. https://t.co/SgWPiAzKVE
6ReTweets51Favorites·Details
#15
Сте забележале дека еден килограм брашно е 985 грама сосе книжната опаковка?
4ReTweets54Favorites·Details
#16
Потрагата по бургери заврши... сега тато ќе ги засука ракавите и ќе ги направи.
4ReTweets52Favorites·Details
#17
Ретка слика од Јас и @AviatorInsane со пајтонот. https://t.co/l2df8NZYM2
1ReTweets58Favorites·Details
#18
Со маски сите сте поубави!
11ReTweets25Favorites·Details
#19
Самоизолација за падобранци... https://t.co/07a989Dvmi
3ReTweets43Favorites·Details
#20
Дечко јас знам дека нема кај да го брчиш моторо па си правиш кругчиња по Илинденска. Би те замолил овој ауспух да си го ставиш у г'з и да му го вратиш фабричкиот на моторот.
4ReTweets40Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1mindрluмbеr 🇲🇰🇺🇸🇪🇺mindplumber61
2Ариелproblembyme47
3Отец Фалусlesenpeperut38
4Cosmopolitanalikiaj37
5Дремкаdremka36
6i999yi999y34
7Фломаседидомаjane_sk33
8зен нудистref33
9Прекрасна 😷prekrasnavasic33
10Дедadedapilos31