TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Stojan Stojanovski2S @stojan2s
#reach: 91296   ( 170rd )
#followers: 2299   ( 1543rd )
#1
Каналон Охрид, Вчера по снегоТ #ohrid #macedonia #lakeohrid #snow #winter #stojanstojanovski #2sstudio #photography #photo https://t.co/aFzYns0nyq
39ReTweets181Favorites·Details
#3
Да одморите малку очи од политика по твитероФв #letitsnow #snow #video #ohrid #winter #wintervideo #stojanstojanovski #2sstudio https://t.co/Yfq1S6182C
34ReTweets154Favorites·Details
#4
Се уклучи и денес залезов накај црвено #samuel #fortress #unesco #photo #photography #sunset #fire #stojanstojanovski #2sstudio #clouds #ohrid #zoom https://t.co/fh6UZhNaFd
42ReTweets126Favorites·Details
#5
#6
Културата во Македонија? хахахаха Абе требаше вакво нешто да излезит па да се чудите? Прашајте ме мене како ми е 12 години културна промоција на Охрид без денар а културава слепа глува итн..Се е на база на пријателчина и сега и порано. Зато ќе останиме и без луѓе а и без држава
26ReTweets133Favorites·Details
#7
Благодарам Факултети.мк
Никој подобро од него не ги лови убавините на Охрид! https://t.co/2jeZ5bfQ4X #fakulteti
29ReTweets95Favorites·Details
#8
Протестира за сакаме чист воздух, а го поддржува законот за пушење во затворено, пуши цигари, ојт во места кај шо не се гледаш од зачадено. ОК сакаме чист воздух. Искрено зезнат ви е оперативниот систем... reinstall требит
25ReTweets103Favorites·Details
#10
Од Мазатар према Охридско езеро. Иначе регион кој се наојѓа над с. Куратица. Од тука се оди до Плаќенска планина, огромен терен без камен кој е запоставен а има голем потенцијал за зимски и летен туризам. Али го размислувам во иднина за некое добро фрирајд видео. #winter #photo https://t.co/Tz9AMQ7Roc
15ReTweets91Favorites·Details
#11
некаде над Куратица - Охридско Денеска на залез #winter #adventures #ohrid #snow #ski #photography #photo #sunset #stojanstojanovski #2sstudio https://t.co/SEJozUXx4L
16ReTweets82Favorites·Details
#12
Фотографија од Охрид го скара Балканот на интернет https://t.co/QIWwcpW2Wc
16ReTweets78Favorites·Details
#14
Фото: Залез како од sci-fi филмовите над Охридско езеро https://t.co/TtPgFZH7Jr
8ReTweets77Favorites·Details
#15
Додека ги коментирате,лајковате,шеровате или скриншотовате овие шо тресат зелени по социјални мрежи, до тогаш тие си ја исполнуваат целта преку вашата бесплатна реклама.Ај еднаш неим коментирајте, не им лајковајте љути чоечина или шеровате,да видиме дали другиот пат ќе пишат нешо
9ReTweets63Favorites·Details
#16
Македонски социјален Маркетинг и инфлуенсери.... Родени Фејкери :) Иначе Ване редовно се зеза со иронични некој фотки а во потрага по лајкој и фан база некое македонче инфлуенсерче ја превзело и пишало Мешешта Охрид...за жал уште 409 ултра патриоти пукнале лајк. Вечна https://t.co/Tt0ZPQbgOv
7ReTweets62Favorites·Details
#17
Уште еднаш покажавме дека сме најбогатата држава во светот.Целосно менување на се, од знаци до банкноти.Убавини, здравството средено, училиштата средени, автопатој и брзи возови исто така, сите вработени и среќни со мин плата од 5000 еу, ски центри и туристички подобри од Дубаи.
10ReTweets41Favorites·Details
#18
Да имаш фирма за компјутери во топ 10 по пријавен ДДВ, а кога правиш настан за нешто од неколку милиони еу да ти сецка видеото на player на компјутерот.... Ееееееее тоа ви е сликата за можностите во државата Македонија, Компјутерите и Маркетингот... Лапај само, не давај...
8ReTweets40Favorites·Details
#19
На 19 Јануари 2019 Пет Охриѓани да речиме волонтерски со мала помош за трошоци од Охридски фирми направија погледан,постабилен и подобар стрим од сите останати ТВ екипи.За инфо Општина Охрид ја имаше МРТ ангажирано само за ЈуТуб Стрим.Општина Охрид обожава да потценува Охриѓани.. https://t.co/tn3CL5NCqf
10ReTweets32Favorites·Details
#20
Зимска фотографија од куќата на Григор Прличев (фото) https://t.co/Og2KFHvZZD
7ReTweets40Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Waiterwaitermkd49
2ıllıllı pσcttσpus ıllıllıpocttopus14
3vladimir nikolicvladnik558
4Митков_mitkov_8
5mladen_mnogu_северенmladen_mn7
6На Дедо Најпаметниотi_najubaviot_7
7Гемиџија од АлиеХпрес #БојкотирамСевернаgemidzija_aliex7
8Револуционеркаjungle_dancer6
9Уживај, ја ќе возамviktorovski6
10Петарpetarzz6