TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јованка Броз добра скроз @stojkovska997
#reach: 37003   ( 940rd )
#followers: 2750   ( 1333rd )
#5
Sex so good дури и цимерките запалија цигара
5ReTweets18Favorites·Details
#7
Ова Меган има поќе муда од сите мажи шо ги знам во животот, то сестро краљице
2ReTweets20Favorites·Details
#8
Сетите се Принципа, један метак у правом тренутку и цео свет је почео да гори https://t.co/GUZBM3NNbz
2ReTweets15Favorites·Details
#9
Ве молам да си плукате по бившите на социјални мрежи, таман то ниското мислење шо го имаме за вас ќе биди уште пониско
1ReTweets16Favorites·Details
#10
Скопје сабајлево во 6:45
Филтер не е потребен 😊 https://t.co/BfERrdqpab
2ReTweets12Favorites·Details
#11
ОК Е НА НЕКОЈ ДА МУ СЕ ДОПАДНАЛ HONEYLAND, ОК Е НА НЕКОЈ ДА НЕ МУ СЕ ДОПАДНАЛ, НЕ ГО ТУПЕТЕ ПОЌЕ ЖИТИИИИИИ СЕ
2ReTweets12Favorites·Details
#12
Искомплесираните души шо велат сите ќе раскините, ние можи и ќе раскиниме сите ама вие па никогаш нема да стигните до то и некој да фатите
1ReTweets13Favorites·Details
#13
Није врјме за дјецу време је за револуцију
3ReTweets6Favorites·Details
#14
Се уште не сум го одбрала црвениот долен веш за најлудата ноќ....ништо изгледа сепак без долен врш ќе ја пречекам
0ReTweets13Favorites·Details
#15
Буквално како успеа да остави место сегде каде шо не требаше и да ги спои зборовите исто така каде што не требаше, СИТЕ ЗБОРОВИ, СИТЕ, С И Т Е ГРЕШНО УСПЕА ДА ГИ НАПИШИ https://t.co/S8JL0rIvSG
0ReTweets12Favorites·Details
#16
САААЊАААМ, САААЊААААМ ДА СИИИ ТУУ, КОО ДА ЛЕТИИМ НА ЗЛАТНОМ ЧИЛИМУ, САААААЊАААМ БОГ НАС ПРОКЛЕООООО СВЕ НАМ ДАООО ААА СРЕЧУУУУ НААААМ ЈЕЕЕЕЕЕЕЕ УЗЕО
1ReTweets9Favorites·Details
#17
У туџе дупе и бандера је мало
2ReTweets5Favorites·Details
#18
Буквално бесот во очите, можиш да го забележиш на сликата
Lucifer after being expelled from heaven
Fallen angel by Alexandre Cabanel https://t.co/x0WkGxwI63
0ReTweets11Favorites·Details
#20
Социопати болни за внимание ммммммм❤
1ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Педоф Илија 🇯🇵japonecot4
2гуштер.igu_ana323
3Antlia Dwarf 🌠jasnamishevska2
4🇺🇸🇪🇺 Sweet but Albanian 🇪🇺🇺🇸lazrimm_2
5Психологотdimeski871
6сандре baessassy961
7Sweet but doesn't eatnevroticna1
8Влад Мармаладvladmarmalad1
9M-A-Cmarjanmitrovsk31
10Goce Milevskigocevinkoto1