TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сушанто Рој @susantoroj
#reach: 105623   ( 66th )
#followers: 8315   ( 222nd )
#1
Какви идиоти човече на химна не стануваат дур не им кажеш https://t.co/I6NkDeMk54
105ReTweets270Favorites·Details
#2
Урбаните фаци на СДС https://t.co/wJJYhGhW73
115ReTweets228Favorites·Details
#3
Заврна малце https://t.co/qegTvhcMt7
41ReTweets176Favorites·Details
#4
Трагедија у пичку материну https://t.co/TdZjzD6l5R
49ReTweets98Favorites·Details
#5
Втор си ми https://t.co/6Nx9LT967D
39ReTweets114Favorites·Details
#6
SV за работа:
Име: Zoran
Презиме: Zaev
Село: Murtino
Националност:
Вештини: Kradenje struja so stariot!
Јазик: Srpski esperanto
34ReTweets90Favorites·Details
#7
Ахх таа азбуката што ви направи... сеа треба заедно со Заев да ги пратиме на школување! https://t.co/WzYR1IB2LT
42ReTweets60Favorites·Details
#8
Кај се сега тие хистеричните да кажат дека ова е режим?! https://t.co/MQiI6XrpgX
38ReTweets66Favorites·Details
#9
Конечно да се согласам со Стево
Пинг. @amdiofficial @StojanceAngelov https://t.co/evdFdJDi6W
38ReTweets57Favorites·Details
#10
Кој стигне ремет му мава на пацеров 🤣 https://t.co/n8x1lMnJ7c
23ReTweets91Favorites·Details
#11
Го пошандрцавте човеков, следна изјава очекувам вака да дојде! https://t.co/TwbAz1iypN
27ReTweets77Favorites·Details
#12
Тетке за тебе браво, а тебе Коста да ти ебам тетката! https://t.co/AaYF1JTNqA
23ReTweets84Favorites·Details
#13
Има ли поненародни луѓе од вас во државава бре?! https://t.co/laefY1onCk
25ReTweets72Favorites·Details
#14
Ццц резил невиден си ти дечко стварно не знам кој би те гласал... https://t.co/q77HVIMdbj
25ReTweets64Favorites·Details
#15
Багерите се на Козјак кој сега ќе прави бизнис во шумата?! https://t.co/rc9FAeRGde
29ReTweets48Favorites·Details
#16
Пошто го сменија името не биваше веќе да се "Обединети за Македонија" па си го смениле во Стево Пендаровски........svakacas https://t.co/rYzflEMxjl
30ReTweets41Favorites·Details
#17
Ова е во Петровец во Еуро Италија.
Сељачино една ова е ресторан тука се руча а не стока како тебе да се качува на маси и столици со нозе!
Пс. ќе размислам пак дали ќе идам на пастрмајлија таму...гнаси! https://t.co/7lXt6aZh0M
24ReTweets57Favorites·Details
#18
Стево на 3та дебата нема да дојде 😂
22ReTweets60Favorites·Details
#19
Ми мириса нешто селфиво :) https://t.co/YQHhJ0Qy8e
21ReTweets51Favorites·Details
#20
Кратка биографија на Стево Пендаровски https://t.co/LMU5nRKbce
21ReTweets49Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mалечка_mimkaa_21
2Гордана Сиљановска Давковаgogamkd14
3Кикиakotiudramedna14
4Ali.Aivvdjalien11
5Зоран Заевzoran_zaev10
6Влада на Р. Северна Македонијаvladamk9
7Wicked Mrchatinamrchatina8
8Molly Bloom 🌸_molly__bloom_7
9Тетка Икиtetkicai7
10Трале ТраЛаЛа😎😎😎bacetrajce6