TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ТааСоТочакот @taasotocakot
#reach: 42042   ( 586th )
#followers: 3993   ( 927th )
Нашите родители не имаат воспитано за свет, кој за жал веќе не постои!
48ReTweets251Favorites·Details
Лесно е да фатиш женска со БМВ.Ај фати со прераскажување на документарец од дискавери да те видам.
20ReTweets123Favorites·Details
-Ме имаш блокирано
-Како си потпишан?
-Абе колата долу помести ја да поминам
7ReTweets73Favorites·Details
Од сите светски јазици само Македонскиот јазик има минато свршено време во иднина : Ти ја ебав мамата кога ќе те фатам !!
7ReTweets67Favorites·Details
„За да воведеш ред во својот живот, најпрво треба да го исфрлиш ѓубрето од него!“
4ReTweets23Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии