TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тантара Пантара @tantarapantara
#reach: 49044   ( 487th )
#followers: 3589   ( 1040rd )
Hurricane ft. MC Stojan https://t.co/eCjoMwSCCX
14ReTweets59Favorites·Details
You had me at "polu demon polu covek" https://t.co/5CqYQjrfK9
9ReTweets61Favorites·Details
си го глеаме рајато 🍓 https://t.co/8ygBBDSnBH
5ReTweets68Favorites·Details
прво не се споредвај.
второ нема.
ни трето.
8ReTweets50Favorites·Details
Не се за кусур фаќање, оти реално ова не се рачуна за факултет. https://t.co/lT5FOFAWiA
5ReTweets47Favorites·Details
Лерин срце мое 💜 https://t.co/eOUBkB6hLt
0ReTweets51Favorites·Details
Дома си е дома.
Таму е топлината.
Таму е вистината.
5ReTweets33Favorites·Details
денот:

Ленче...
- Не, Наде сум
2ReTweets22Favorites·Details
денот, нееека ми (ја фрла наметката) нееее свааане
4ReTweets13Favorites·Details
Ај добрутро!

Robin Schulz - Somewhere Over The Rainbow/What A Wonderful World
https://t.co/8sIhRzF2aB
1ReTweets4Favorites·Details
денот: песната на атиџе и турунџиева "од бекирлија до битола"

*цела ја знам, ова тука да остани
1ReTweets4Favorites·Details
Ај добрутро!

Jonas Blue, LÉON - Hear Me Say
https://t.co/Td4wgBJOjh
1ReTweets3Favorites·Details
по по по ова ќе биди лудило https://t.co/mpf39peYVp
1ReTweets2Favorites·Details
@jorganifrotirka @eftelijanamajka Еден не се прај од сите 😂😂😂
1ReTweets2Favorites·Details
денот можи да го спаси само четврт бурек од кај Ајчо
1ReTweets6Favorites·Details
@mindplumber Пакизе ...
1ReTweets1Favorites·Details
ние сме општество кај шо чистачка во државно дома работи како масерка, оти ко мала учела од баба и која шо била и масерка и бајачка, инаку по дома арни?
0ReTweets3Favorites·Details
дај нека го приберат еднаш аман https://t.co/NFDwnC8JIm
0ReTweets3Favorites·Details
уште 32 дена и море
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Εφτελιαeftelijanamajka5
2Lile Pile 🐤pilelile2
3Алиша Кис од најубајо градaliciakeysfromb1
4mindрluмbеr 🇲🇰🖖🏳️‍🌈mindplumber1
5andon.ru🔱🔱🔱andon_ru1
6UltraViolet Heaven6_7characters1
7Але, ксандарjorganifrotirka1
8effoeffo_antivirus1