TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Д Зоро @the__zorro
#reach: 57804   ( 490rd )
#followers: 22737   ( 9th )
#1
Да не заборавиме дека Миле Јанакиески сакаше да ги избркаат неговите од работа зошто биле против вмро и да му го затворат музејот
https://t.co/kT5n478DKw
12ReTweets51Favorites·Details
#2
2020 дојде а на твитер уште не научија како се праи search google for this image, па уште и лајкови и риплаи "леле ќе те убие" 🙄🙄 https://t.co/hIEgNNR1vl
4ReTweets42Favorites·Details
#3
Шо е следно, да искочи Врчак со "И повторно сам"
4ReTweets42Favorites·Details
#4
Не можам да заспијам ради трагедијава со Коби, се растревожив ептен, ебате животот
2ReTweets46Favorites·Details
#5
У Македонија има епидемија на Морона вирус
8ReTweets25Favorites·Details
#6
Bog se javi ama mu spustiv https://t.co/cWn5Op1QF8
1ReTweets25Favorites·Details
#7
На Оскари увек навивам Лазе Бараков да земе награда за најизмеќар у народни приказни
3ReTweets19Favorites·Details
#8
Фамилија во Кина:
-Ќе одам до пазар треба нешто?
-Па да земи пола кило стаорци, 2 кучиња поховани, 700 грама љиљаци и 2 змии , при крај се
3ReTweets18Favorites·Details
#9
Какви партиски гомна сте на најдобриот пејач што го имаме во моментов, Влатко Лозаноски, му најдовте мана дека кажал Македонија е без додавката. Мизерни сте
3ReTweets17Favorites·Details
#10
СТВАРАЛАЦ И У ЖИВО ПРАИ 1/20 ХАХАХАХА
https://t.co/TWoFnVEn10
2ReTweets20Favorites·Details
#11
Парни Ваљак, Прљаво Казалиште, Дивље Јагоде, Електрични Оргазам, сите вакви ми се една иста група
2ReTweets16Favorites·Details
#12
4ReTweets9Favorites·Details
#13
Луѓево пунат шишиња од Вардар пошто е светена водата
0ReTweets20Favorites·Details
#14
ГГ Стефан: Амииин
-Гз ти мамиин https://t.co/LW7PLFhn9S
2ReTweets14Favorites·Details
#15
Овие па со лошиов хумор ко Тино и Атанас
1ReTweets17Favorites·Details
#16
Сакам да им ја постирам сликава на Анима Мунди групата https://t.co/dP3FXZzl5y
2ReTweets13Favorites·Details
#17
Никому не му е гајле што поклони сте добиле и сте подариле, не замарајте поштен народ
0ReTweets19Favorites·Details
#18
Доволно е да има American во името за да освои оскар, така функционира светот
0ReTweets18Favorites·Details
#19
@TheAcademy Honeyland robbed
1ReTweets13Favorites·Details
#20
Шо сеа као играње со рака треба да не е пенал само пошто навиваш за Милан?
0ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Scarlett O'Harascarlet8914466515
2Тепсијаemilica3214
3🚥катаринастопареска🚥katanatase11
4emaglinenaa9
5Хебаhebagoddess5
6The Academytheacademy5
7Не(на)спанкатаmartina22acm4
8Лененаtravarka_4
9Наталиdajmunachovekot4
10Mалечка_mimkaa_4