TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мизогинист Примитивец @the_d00m_slayer
#reach: 65965   ( 503rd )
#followers: 188   ( 15125th )
#1
Бетмен: Да не земев 200,000 евра за месец и пол и јас ќе пропеев ко Нинџа. https://t.co/o5qqIQA44G
11ReTweets46Favorites·Details
#2
Не успеавте да го убиете Заев на 27 па сега ќе мора цел живот да одработувате за тие 200,000 евра што ви ги исплати Путин преку Орбан и Грујо. https://t.co/IwZA41jpcU
11ReTweets34Favorites·Details
#3
Правда за кого? За некој што вреѓал и со голема група луѓе нападнал невино лице? Убиство во самоодбрана, крај на случајот. https://t.co/hL9fL54GtK
7ReTweets24Favorites·Details
#4
Како вчера бе?

- Ќути брат, многу испивме, ептен се Бапчосавме.
5ReTweets17Favorites·Details
#5
Ај бе одете на планина, мрш од тука. Зошто да не пак уште... Зашто за куров ми е премиер националист, лопов, терорист, ете зошто да не.

Магаре да земеш од ДУИ, зијан ќе бидеш 20 години, не пак премиер. https://t.co/c98k8bfYbw
3ReTweets16Favorites·Details
#6
Еве да не се малтретирате отворено ќе кажам дека сум четврт профил на @VlatkoVasilj и шести профил на @KeSiLezite. Плус, транссексуалка сум со примеси на BDSM, член/ка на LBTQ+ заедницата, а полово се идентификувам како мешавина на Saturn V и N1 ракета. https://t.co/jnKv4Msn8P
2ReTweets19Favorites·Details
#7
Еве го тоа "вие стварно на Нинџа му верувате???!?!???!" :))) https://t.co/LZ8Cx1q2t1
4ReTweets12Favorites·Details
#8
Не владата бе, народот. Ти отворај граници со 200 дневни нови случаи. https://t.co/VXuZ5uiyNt
4ReTweets12Favorites·Details
#12
Леле, готово е со сдс, пакувај куферите Заев, направи му место на Мицко. Чим анкетава од Бапчо вика така, мора да е вистина. https://t.co/BY7o1LgJvS
2ReTweets15Favorites·Details
#13
Никола Груевски нека биде премиер. Pse jo?
2ReTweets14Favorites·Details
#14
I've got 99 problems, and my body is every single one of them.
1ReTweets15Favorites·Details
#15
Cao mace da znaes kakov mewcedes imam u makedonija sakas da te povozam? https://t.co/4kQ1r4VnBL
2ReTweets10Favorites·Details
#16
Владата: Нема потреба од понатамошни рестриктивни мерки, народот е способен сам да се штити и да ги почитува препораките за заштита од коронавирусот.
COVID-19: https://t.co/rQ40BhYfZA
1ReTweets12Favorites·Details
#17
Кај се најде баш ТИ, еден од најглупите вмрани, да објаснуваш како се пренесува вирусот, патем истиот вирус во кој ТИ не веруваш?!

Абе беља ќе напраам со вакви дебили, ќе ми отиде и овој акаунт. Берете памет, со чифте ќе ве берам ако се случи ова! https://t.co/sbHP23pStX https://t.co/QkAkdT5jOk
2ReTweets9Favorites·Details
#18
Точно е то напишано бе торко, ама ти како неписмен не би знаел пошто си неписмен.

И сега ќе се вади со "еве и да е точно напишано..." https://t.co/w6f3e3SrBq
3ReTweets5Favorites·Details
#19
Мало жмицко, мало амди бајрам.
1ReTweets11Favorites·Details
#20
Кој бре здраворазумен би гледал да украде од мене 3000 денари?! Се слушате што зборите бе?! Па уште внесуваш рандом матичен... Ве ебам у уста продад, експерти за интернет безбедност сте станале. https://t.co/2uN4sv16tY
2ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ариелproblembyme77
2Комесарот Васиљvlatkovasilj54
3Yokojordantscho44
4Sweet butnevroticna40
5Monseur Goustave Hvlazarevik36
6@toshextoshex31
7Maximum Overtrollmaximovertroll29
88-ми Профилbroj18129
9Самосвесен ☕ragingdemon126
10Sveste tesesveste_tese24