TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

The Archer @thearcher____
#reach: 17863   ( 1352nd )
#followers: 913   ( 4828th )
@IwasStrange_ Ова го најдов негде ... https://t.co/knCUXwcaI1
6ReTweets19Favorites·Details
@Vicemiller @Onagerot Во некакво бунило си.
Лентите на булевари во градски средини се за поефикасно и порастеретено движење на сообраќајот, каде што има зголемена фреквенција на возила.
Обично во десната лента предност имаат возила на јавен транспорт.
Брзината на движење е иста за сите учесници.
1ReTweets20Favorites·Details
@MilaShila9 И ме тепаа и ме тепаа и ми викаа 'Признај пизда ти материна!'

..... Да се измочам, па ќе ти кажам нешто....
1ReTweets3Favorites·Details
@IcKurDaNeTeBoli Сѐ е до психа.
0ReTweets2Favorites·Details
@Kitancev Така, тоа е веќе во доменот на сообраќајна култура.
0ReTweets2Favorites·Details
@Onagerot @Kitancev Nope :) Тука сум.
0ReTweets2Favorites·Details
@Onagerot @Kitancev Не, сериозно ова што го пиша Јована е сообраќајна култура.
Е сега јас што си живеам у фантазмичен свет, тоа си е друго....
0ReTweets2Favorites·Details
@SAngjeleski @DarkOnchevski @BlackTaurus7 Како ќе го направи тоа било кој министер, кога 80% се партиски вработени?
0ReTweets2Favorites·Details
@MilaShila9 Закон. Колку аспекти опфаќа....
0ReTweets2Favorites·Details
@Bouqet100 Ова беше бонус на Street fighter II.
Требаше да се искрши колата.
0ReTweets1Favorites·Details
@IwasStrange_ @veshtica_ Тапкаше двапати на твитов, така? :)))
0ReTweets1Favorites·Details
@IwasStrange_ @veshtica_ Не си сам, јас едно 10 пати тапкав :)))
0ReTweets1Favorites·Details
@penggemaar @spirovskib Карши Три Бисери од другата страна на Вардар.
Грдосија.
0ReTweets1Favorites·Details
@ashe_wdc Де бе па ти....
0ReTweets1Favorites·Details
@spirovskib @penggemaar Туку сериозно, без политичка конотација, не сфатив со мостот што се реши.
Ќе биде сообраќајна кратенка или за риби ловење?
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ᴍʏᴄʀᴏꜰᴛ🚫iwasstrange_3
2Onocentauronagerot3
3Jovana Kitanchevkitancev3
4Кристинаveshtica_2
5Punchable Пичлеме and 23 otherspenggemaar2
6Bozidar Spirovskispirovskib2
7МилаШилаmilashila92
8Револуционеркаjungle_dancer1
9Букетbouqet1001
10ickurdaneteboli1