TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

BobiYo @thebobiyo
#reach: 3762   ( 1104th )
#followers: 1654   ( 2764th )
Ако ве задева некој, кажете! https://t.co/vl2xnGqVyt
1ReTweets7Favorites·Details
😅😮‍💨 https://t.co/F1bQoEo5Zu
2ReTweets3Favorites·Details
Убaјна музиче со слика бабе!
The Hounds - Куку
https://t.co/lb6Fv6JCTL
2ReTweets2Favorites·Details
Raspberry Pi 3 sum go kupil pred nekolku god za 40 evra, istiot sega 110....booooo :/
1ReTweets1Favorites·Details
Ебати Еклеро!!!
0ReTweets4Favorites·Details
Do you remember when you joined Twitter? I do! #MyTwitterAnniversary https://t.co/Uz7BWwBdwe
0ReTweets4Favorites·Details
@ChakNaOriz Ајде денеска кај вас на скара 😂 една ловечка клај за мене!
0ReTweets3Favorites·Details
@naumovskhi Мислеа дека нема да преметиме!
Правда за Хамилтон!
0ReTweets2Favorites·Details
@AristoCat221 @ChakNaOriz Саде стресој, ова не е хумано...и скарата не е то шо беше.
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
@nalutilus Саде со вакви чистиме, убајна се за ѕидови :)))
0ReTweets2Favorites·Details
Уше цигарава! https://t.co/Pdi9O0supy
0ReTweets2Favorites·Details
@pocttopus @naumovskhi @AristoCat221 Се согласувам дека не се конзистентни со одлуките, не е точно дека Макс е надвор од линијата, доказ за тоа е дека немаше приговори од тимовите. Океј е да не се согласуваме. Мене ме чуди реакцијата или не-реакцијата на Ферари за казната врз Карлос за не-постоечки круг.
0ReTweets2Favorites·Details
Ленс Шупак Строл .!.
0ReTweets1Favorites·Details
@AristoCat221 Од секогаш така било 😅
0ReTweets1Favorites·Details
@__aloines_ polni go pred da padni pod 30% i ke ti trae podolgo baterijata
0ReTweets1Favorites·Details
@naumovskhi @__aloines_ od nekade mi e ostanato deka za litiumski taka podolgo ke te sluzi baterijata, za hardware mi e muabetot, inaku peki, sega OS podobro managira bat capacity. Ova fast charging ne znam kolku e zdravo za da se koristi odkolku regular/slow. Eve na mac OS mi se zali cela god za bat
0ReTweets1Favorites·Details
@naumovskhi @__aloines_ a ushe vozi kopileto :))) I gugle i apple se lujge, se ke izmislat za pobrzo da kupi covek nov tel. Zivotot ke beshe poednostaven bez embeded bat ama to e bashka muabet.
0ReTweets1Favorites·Details
Фаќинг икеа, на год две ги менуваат моделите па не мож да си купиш додатоци, мора да го купуш новиот модел, од капачиња до шкафови, а квалитетот кај беше крш, сега е ептен за никаде, го фаќаш дрвото и знаеш дека нема долго да те служи, а те убедуваат демек рециклирани
0ReTweets1Favorites·Details
Твитов ми ја растрепери чакрата 😅
sooo true bruh! https://t.co/yEyXt4J4Ji
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Andrej Naumovskinaumovskhi9
2TheAristoCataristocat2217
3Инес__aloines_3
4Чак на Оризchaknaoriz2
5Nenad Jankovski 🇲🇰jnenad1
6Брадаlegovski1
7вина невинаnalutilus1
8Бабиќ, Горан Бабиќ 🇲🇰🇷🇸goranbabik1
9Кристинаveshtica_1
10Lea Virgine7virgine1