TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Отто Фицк @thegoofygod
#reach: 11634   ( 1555th )
#followers: 1088   ( 4195th )
😬😬😬... https://t.co/FIY2Om1RVw
5ReTweets23Favorites·Details
Немир и лутина носи човек кој живее со минатото во себе.

Страв и стрес, тоа е затоа што сте залутани во некое непознато идно време.

Ако сте мирен и спокоен човек тоа е затоа што го живеете овој ден... денес, без вчера и утре...
6ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии