TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Theridion Grallator @theridiongrall
#reach: 8251   ( 1758th )
#followers: 157   ( 16852nd )
#1
Дали има гиф кој го сумира вишиот живот?
3ReTweets0Favorites·Details
#3
@ComplicatedSofi Ај честито..... Заслужуваш Чикако Бургер од Бравос.
0ReTweets3Favorites·Details
#4
@EvilGrouse @IamAliceMadness Мене ми е незогодно што секогаш го мешам со Elijah Wood
0ReTweets3Favorites·Details
#5
@Bouqet100 @LeCaffeine Претпоставувам исто како и канабис.
0ReTweets3Favorites·Details
#6
@albinokid @startrekcbs Haven't seen it yet...... Hoping it's good.
0ReTweets2Favorites·Details
#7
Расположение на денот: Kill everything!!!!
0ReTweets2Favorites·Details
#9
Само да не ме мрзеше волку ќе идев да си купам цигари. А ми се пуши ми се плаче.
0ReTweets2Favorites·Details
#10
@FigliaDiLilith 10 епизоди од 10 различни серии?
0ReTweets2Favorites·Details
#11
@ComplicatedSofi Следен предлог Канабис.
0ReTweets2Favorites·Details
#12
Кога пробувам да бидам магичен во кујна. И излага црна магија.
0ReTweets2Favorites·Details
#14
@EvilGrouse @IamAliceMadness Освен ако не е за греење
0ReTweets2Favorites·Details
#15
@VDJALiEN @Carevata_Kerka Скопје за време на академска година.
0ReTweets2Favorites·Details
#16
@exmitevskad @smrtisa That explains a lot of things about me.
0ReTweets2Favorites·Details
#17
Мислам дека се имам пофалено со ова. https://t.co/o7FJk0FgZJ
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@albinokid Still have no clue why are people avoiding this
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@ashe_wdc Нашол кој да збори за крадење во табла. Откако си отиде немам изгубено.
0ReTweets1Favorites·Details
#20
I fell in love with an alien
I fell in love with her eyes
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🎸🎸Mrs. Jones 🎸🎸🤘zanalevska32
2complicatedSoficomplicatedsofi9
3(А)шљакashe_wdc8
4𝙺𝚘𝚘𝚕 𝙶 𝚁𝚞𝚏𝚏 🦒cinnamongiraffe7
5𝐚𝐰𝐞𝐬𝐨𝐦𝐞 𝐛𝐥𝐨𝐬𝐬𝐨𝐦⁷ 🌱horridchildd7
6Хетеросапиенс Сапиенсschiffer_pg147
7Царевата Ќеркаcarevata_kerka6
8Хаклбери Курва 💫katiestrummer4
9Флопи Дискетаmrgudam4
10Dracula_____nosferatu3