TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Една е Тетка! @thetetka
#reach: 23280   ( 1649th )
#followers: 22001   ( 11th )
#1
Во потрага сум по нешто близу до совршенство за нега на лице и тело.
Бидете добри и споделете со мене што користите и од кои производи сте задоволни.
Серуми, креми, маски, масла, капки...сé.💜

#меганега
1ReTweets6Favorites·Details
#2
@katiestrummer Јас ја користам цело време, дури и кога пишувам SMS порака.
Една пријателка ме праша дали сум лута бидејќи одговорот беше напишан со соодветна интерпункција.
После ме советуваа да ставам и по некое смајли.
😂😂😂
0ReTweets3Favorites·Details
#3
@6_7characters @kornelijaaT Јас имам комбинирана кожа и барам нешто да ме среди убаво. =))
За ова читав доста, па затоа сакав да го пробам, ама може да те послушам.
0ReTweets2Favorites·Details
#4
@DaGledameFilmce @donotcallmsugaR Јас сум во странство. =)
0ReTweets2Favorites·Details
#5
@passion_anchi На листата ми е.
Пред некој месец се љубевме со Виена, уште не можам да и' се изначудам на убавината. 😍
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@anglicankata Не сум ги пробала нивните производи, но фала ти.😁
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@abajkov Ладна вода подобро ме освестува.😊
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@BlackAksvecok Може да се ѕирне, фала ти.😇
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@kornelijaaT Убава колекција.
Ordinary ми е листата, морам да ги пробам.
Како си задоволна?
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@kornelijaaT Ова сакам да го пробам. https://t.co/m9hlFAKe4A
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@EliP__ Може да се ѕирнат овие производи, фала ти. 😊
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@Gjurgje Леле ти верувам, само не сум пробала.
Тетка ми до ден денес мислам дека ја практикува оваа маска, плус со парчиња краставица на очите.
Жената има преубава кожа, можеби во тоа е тајната.😊
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@Gjurgje We have a deal. =)))
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@zone_pobegulja @donotcallmsugaR Ставено ми е на листата, би сакала да ги пробам. =))
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@zone_pobegulja @donotcallmsugaR Еј, фала ти, ова дефинитивно ќе се ѕирне.😇
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@ana_od_vtori Договорено.😇
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@MarjanCurinov Најубаво.😍
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@katiestrummer Фала ти, убаво е да знам дека не сум единствена.
😂😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@Gjurgje А бе германциве немаат кисело млеко како нашето.😂
Ама ќе мора да најдам нешто близу до нашето и да пробам, можеби со јогуртот шо е малку така како wannabe павлака.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1𝓼𝔀𝓮𝓮𝓽 𝚋𝚞𝚝 𝚂𝙰𝙻𝚃𝚈 🧂♕donotcallmsugar3
2Ivanagjurgje3
3Бициклетаkornelijaat3
4Хаклбери Курва 💫katiestrummer2
5Лили Потерzone_pobegulja2
6Pac-Mandagledamefilmce1
7Anchipassion_anchi1
8Ликеркаana_od_vtori1
9UltraViolet Heaven6_7characters1
10Elielip__1