TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Томче @tomche29
#reach: 13556   ( 645th )
#followers: 1803   ( 2520rd )
Моментално на автобуска станица во Скопје чека еден дедо со штаки мислам за Куманово е, му приоѓа најверојатно студентка и го праша за кај е и дали има карта, по што извади 200 денари се врати и му купи карта. Ова е за паметење и респектирање.
Респект за девојчето
Ретвит ве молам
50ReTweets261Favorites·Details
Потпечена јуФка.
Цената на макароните воопшто не не интересира нас од малите места, бидејќи си сукаме јуфки. https://t.co/QDIcGVdqmo
9ReTweets117Favorites·Details
Добро ви утро!
Кафе, сонце и лимета мени то не смета! https://t.co/m2uhsh5Nos
8ReTweets96Favorites·Details
11ReTweets68Favorites·Details
Млад кромид + јајце + бадеми...= Македонска пролет. https://t.co/y9B2t8KhbX
8ReTweets60Favorites·Details
Срееееда другари! https://t.co/kNvh0d9pfg
5ReTweets67Favorites·Details
Недеља... https://t.co/xbRjnaSg2H
3ReTweets72Favorites·Details
Добро ви утро. https://t.co/AiSenhmLQF
5ReTweets59Favorites·Details
Зајдисонце, па кај и да е и снег да си дочекаме. https://t.co/Ar4U3QAOvu
6ReTweets53Favorites·Details
Ноќескааа дојди ми на романтика.. https://t.co/cJr47pL6jD
5ReTweets27Favorites·Details
нека грмиии https://t.co/vya7p3xSvb
1ReTweets39Favorites·Details
0ReTweets30Favorites·Details
1ReTweets25Favorites·Details
Мутно ##paulaner најдобро ! https://t.co/hJLJ1olV9g
0ReTweets25Favorites·Details
беер тајм https://t.co/eKCjONA7dF
0ReTweets24Favorites·Details
Добро ви утро... https://t.co/nXqnswf2oT
1ReTweets20Favorites·Details
Од Бардовци избегал пациент, може и таму се копа некој тунел.
2ReTweets13Favorites·Details
Газдата е на гости, ама нема потреба од заклучување на колата. https://t.co/zijSvgcOIM
0ReTweets12Favorites·Details
Келнер, ве молам две карти за Битола!
0ReTweets7Favorites·Details
@callmemicce за жал, Не
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1IamMicecallmemicce2
2Професор Цветковиќtome_corner2
3Dangerousrsmsdsm1
4БејбиБлу 💋babyblue44331
5Justice boytheholyemperor21